Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="214599"]
Новини

Батьків час: Юрій Горбунов показав підрослого сина

0
Шоумен Юрій Горбунов поділився новим зворушливим фото із маленьким Іваном. Син Горбунова та Осадчої Ванечка любить книжки та акти

Шоумен Юрій Горбунов поділився новим зворушливим фото із маленьким Іваном.

Джерело: instagram @gorbunovyuriy

Син Горбунова та Осадчої Ванечки любить книжки та активне спілкування з батьками. Своїми підходами до виховання сина поділився Юрій Горбунов у Інстаграмі. Крім того, він порадив своїм передплатникам, які мають маленьких дітей, більше читати малюкам і розповів, де бере інформацію про дитячі книжки.

Джерело: instagram @gorbunovyuriy

Моєму Івану трохи більше двох, і ми з ним змалку подорожуємо у казкові світи, він любить книжки з малюнками, слухати музыку в книжках, відкривати віконця.
Коли вибираю книжки, то звертаю увагу на те, що пише @paveletskaya_svitlana, яка постійно розповідає про читання для дітей та робить підбірки. І там їх уже ціла купа. Обирайте, захоплюйте своїх малих історіями, і потім менше відбиратимете з рук гаджети!

Окрім читання з Іваном, Горбунов та Осадча багато гуляють з малюком, коли є вільний від роботи час.


Джерело: instagram @gorbunovyuriy

Немає кращих вечорів,ніж із найріднішими на свіжому повітрі!!

Катя Осадча, Юрій Горбунов

Джерело: instagram @kosadcha

Нагадаємо, незмінна ведуча програми «Світське життя» Катя Осадча народила другого сина у лютому 2017 року, хоча всю вагітність старанно приховувала своє чудове становище. Ще до народження малюка ведуча та батько її другої дитини, колега з цеху шоумен Юрій Горбунов розписалися та офіційно стали чоловіком та дружиною. Про це стало відомо пізніше, коли шоу-батьки зважилися на перше інтерв'ю після утворення сім'ї.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (2 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти