Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="271026"]
Новини

Від наслідків коронавірусу померла 4-місячна дитина.

0
Коронавірус продовжує вражати людей. Хтось переносить захворювання у легкій формі, хтось у середній тяжкості, а для когось COVID-19 ста

Коронавірус продовжує вражати людей. Хтось переносить захворювання у легкій формі, хтось у середній тяжкості, а для когось COVID-19 стає фатальним. Серед жертв хвороби виявилося маленьке дитинча.

Статистика коронавірусу в Україні

Freepik

Днями стало відомо, що від наслідків коронавірусу померла 4-місячна дитина. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко у Facebook.

«За добу 431 підтверджений випадок захворювання коронавірусом та 45 летальних наслідків від вірусу – 28 жінок від 50 до 93 років, 16 чоловіків від 47 до 86 років та 1 хлопчик у віці 4 місяці»,

— поділився статистикою захворюваності на період 28 листопада Кличко.


З початку пандемії у Києві було зафіксовано майже 7,5 тисячі смертей від COVID-19. Зазначається, що серед нових випадків зараження понад 3 десятки дітей: 21 дівчинка від 1 до 16 років та 12 хлопчиків від 9 місяців до 16 років.

За словами американських лікарів, за останній рік COVID-19 став восьмою причиною смертності серед дітей віком 5-11 років. З початку пандемії діти переносили COVID-19 легко чи безсимптомно, але з поширенням штаму «Дельта» ситуація змінилася і багато хто став потрапляти до лікарні. Як пояснюють медики, у ході захворювання може розвинутись такий коронавірусний наслідок, як мультисистемний запальний синдром. В організмі відбувається запалення судин, через що пацієнт опиняється у реанімації.

В Україні зараз активно проходить кампанія з вакцинації населення. Київ займає передове місце серед міст, де вакцинуються люди. Дітям можна зробити щеплення лише за рекомендацією лікаря і то при віці старше 12 років. У Всесвітній організації охорони здоров'я поки що не вимагають щеплення дітей, але в деяких країнах це вже активно роблять. Так, у США, ОАЕ та Ізраїлі вже почали вакцинувати школярів. В Ізраїлі, наприклад, протягом 6 місяців прищеплювали дітей віком від 12 років, а недавно почали щеплення дітям від 5 до 11 років.Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти