Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="259977"]
Новини

Ольга Сумська вперше назвала ім'я восьмимісячного онука. Випадково

Old date:
Current date: 2022.07.01
New date: 2020.12.15
0
Народна артистка України Ольга Сумська вже двічі – бабуся. Її старша донька Антоніна народила другу дитину у квітні. Негляд

Народна артистка України Ольга Сумська вже двічі – бабуся. Її старша донька Антоніна народила другу дитину у квітні.

Джерело: instagram @tony__pepper

Незважаючи на всю публічність професії, особисте життя Антоніна Паперна вважає за краще не афішувати. Хлопчик народився в 20-х числах квітня, але його ім'я досі тримали в секреті. І ось днями в інтерв'ю Каті Осадчій для програми «Світське життя» Ольга Сумська промовилася та назвала ім'я онука Данила.
Джерело: youtube.com/Світське життя

Ти дивишся на цього ангелочка і думаєш, що нарешті Господь подарував хлопчика. Все склалося, як і мріялося. Хлопчик схожий на них обох. І Євочка та Данило схожі на своїх батьків. Тим більше, що вони й самі схожі один на одного – Тоня та Володимир.

Джерело: instagram @olgasumska

Антоніна Паперна живе і працює в Москві та Ользі Сумській лише раз вдалося побувати в гостях у доньки, познайомитися з онуком та потримати його на руках. Це перший хлопчик великого роду Сумських – у Ольги та її мами народжувалися дівчинки, перша дитина Антоніни – так само дівчинка Євочка, якій уже 2 роки.


 

Переглянути цю публікацію в Instagram

 


Публікація від Тоня Паперна (@tony__pepper)


Нагадаємо, 29-річна актриса Антоніна Паперна – донька Ольги Сумської та її першого чоловіка Євгена Паперного. Тоня та її фактичний чоловік 36-річний актор Володимир Яглич разом з 2015 року, але особисте життя вони вважають за краще тримати в таємниці.


Джерело: youtube.com/Світське життя


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x