Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273597"]
Новости

Олена Кравець розповіла, як спілкується з Зеленським під час війни

0
Не секрет, що для акторки Олени Кравець президент України є близькою людиною. У новому інтерв’ю вона розповіла, як відреагувала на

Не секрет, що для акторки Олени Кравець президент України є близькою людиною. У новому інтерв’ю вона розповіла, як відреагувала на війну та як підтримує зв’язок з Володимиром Зеленським.

Олена Кравець про Зеленського

Джерело: instagram.com/lennykravets

В програмі «Зірковий шлях» Олена Кравець зізналася, що не знала про майбутній повномасштабний напад росії на Україну. Вона гадки не мала про те, що станеться, і 24-го лютого перебувала у Києві.

«Я дуже щиро вірила, що це брязкання зброєю. Це неможливо усвідомити, прийняти, допустити. Що завгодно, але ні», — розповіла про своє ставлення до чуток про напад акторка.

У день повноцінного вторгнення росії найстарша донька Олени мала святкувати 19-річчя. Актриса планувала провести день разом з родиною, але о 5 ранку прокинулася від сильного вибуху, який означав початок війни. Вона почувалася розбитою і постійно плакала, хаотично збираючи речі. Водночас її чоловік Сергій був зосередженим і системним.


«Я була в такому ступорі, що взагалі не розуміла, що відбувається. Постійно плакала. Потім ми заїхали за донькою. Ось такий в неї день народження був», – поділилася спогадами Кравець.

Олена Кравець родина

Джерело: instagram.com/lennykravets

Ще одне питання інтерв’ю стосувалося відносин Олени з близьким другом та колишнім колегою по сцені, який нині стоїть на варті цілої країни. За словами зірки «Кварталу», вона намагається підтримувати зв’язок з президентом короткими повідомленнями.

 «Так, він для мене є президентом, але він людина, дуже близька мені. І я, звісно, його підтримувала. Він дуже коротко відповідає, але я така вдячна йому за ці відповіді. І я намагаюся надсилати йому різні меми. Ну, тобто трохи гумору», — поділилася вона.

Олена Кравець

Джерело: instagram.com/lennykravets

Олена не сумнівалася у Зеленському та його рішучості, яка здивувала увесь світ та навіть деяких українців. Вона знала, що він впорається і буде боротися за свободу України.

 «Я не можу сказати, що від нього такого не очікувала, такого духу. Тому що я його знаю. І я знаю, як він зустрічав будь-які кризи у житті компанії, просто у житті. Я його знаю. Ну інакше не могло бути. І я пишаюся ним, неймовірно пишаюся і ним, і Оленою, і всією сім’єю», – додала актриса.

З нашим президентом, Збройними силами України та народом ми обов’язкового переможемо! Віримо у найкраще!

Джерело


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 1,00 из 5)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты