Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="172085"]
Новини

Несподівано: Інгеборга Дапкунайте вперше показала маленького сина

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2018.01.22
0
На честь свого 55-го дня народження Інгеборга Дапкунайте вперше показала маленького кучерявого хлопчика – єдиного сина.

На честь свого 55-го дня народження Інгеборга Дапкунайте вперше показала маленького кучерявого хлопчика – єдиного сина, про якого не знали ні шанувальники, ні журналісти.

Інгеборга Дапкунайте

Джерело: youtube.com

До дня народження актриси та благодійника, людини з великим серцем, литовської актриси Інгеборгі Діапкунайте було створено годинний документальний фільм, у якому вона поділилася своїми планами, розповіла про благодійність та зовсім небагато про особисте життя. А в епілозі до фільму під ніжну музику на екрані з'явився хлопчик і простий підпис – син Алекс.

Джерело: youtube.com

Ні слова про дитину сказано не було, але схоже, Алексу близько двох років і він дуже схожий на свою маму, що не старить і завжди усміхається.

Джерело: youtube.com

Інгеборга завжди дуже скупо відповідала на питання особистого життя, а останнім часом вона постійно живе в Англії. Близько п'яти років тому Інгеборга таємно вийшла заміж за молодого бізнесмена Дмитра Ямпольського, який молодший за неї на 12 років. Свої стосунки пара ретельно приховувала, а познайомилися вони, швидше за все, на ґрунті благодійної діяльності Інгеборга Дапкунайте та Дмитро Ямпільський є співзасновниками благодійного фонду допомоги хоспісам «Віра».


Інгеборга Дапкунайте

Джерело: youtube.com

Для актриси це вже третій шлюб, у перших двох, із литовським актором Арунасом Сакалаускасом та британським режисером Саймоном Стоуксом, дітей у неї не було. Виносила вона хлопчика сама чи звернулася по допомогу до сурогатної матері невідомо. Втім, це не має жодного значення.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (3 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти