Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="173648"]
Новини

Наташа Корольова показала дорослого сина

Old date:
Current date: 2022.10.02
New date: 2018.02.08
0
Колишня співачка Наташа Корольова опублікувала рідкісне фото зі своїм 15-річним сином. 44-річна екс-киянка Наташа Корольова

Колишня співачка Наташа Корольова опублікувала рідкісне фото зі своїм 15-річним сином.

Наташа Корольова

Джерело: instagram @vadimandreevmakeup

44-річна екс-киянка Наташа Корольова сама дивується, як швидко летить час і як виріс її маленький Архіп. Хлопчик вже переріс свою маму - він майже на голову вище мініатюрної Королеви, а на новому фото вони сфотографувалися разом у Майямі, на тлі наметів Cirque du Soleil.

Наташа Корольова

Джерело: instagram @natellanatella

natellanatella Я та мій маленький хлопчик!? #синочок

У коментарях під фото фоловери пораділи за Наташу і помітили, що хлопчик підростаючи, стає все більше схожим на тата: «Ну що сказати хлопці ви класні дуже ))!», «Такий дорослий! на голову маму вище!???», «Копія тата! Треба ж, як виріс!


Наташа Корольова

Джерело: instagram @natellanatella

natellanatella Ми з Архіпом на концерт до Потапа та Насті!!!!Уууууух!!!✌?✌?✌?

Фото Архіпа з'являються в Інстаграмі мами не так і часто, адже хлопчик живе не з батьками, а з бабусею, мамою Наталії Людмилою Поривай, у Майямі. Корольова та Тарзан – чоловік Наталії Сергій Глушко, що регулярно літають до нього в гості.

Джерело: instagram @natellanatella

natellanatella Я озирнулася а синові вже 15 років! Ааааааа як мить !!!??? # День народження # 15 років

Свого сина Наталя Корольова народила в далекому 2002 році і зовсім скоро, 19 лютого, йому виповниться 16 років. З батьком хлопчика, стриптизером Сергієм Глушком Наталкою Корольовою разом уже більше 15 років, весілля відбулося коли Архіпу було трохи більше року, у серпні 2003-го.

Наташа Корольова

Джерело: instagram @natellanatella

Для Корольової це другий шлюб, раніше вона була одружена з композитором Ігорем Ніколаєвим, з яким розлучилася після 9 років спільного життя.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти