Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="252603"]
Новини

Наталія Подільська вагітна вдруге: фотофакт

0
Білоруська та російська поп-співачка Наталія Подольська ощасливила шанувальників новими сімейними знімками, тим самим підтвердивши

Білоруська та російська поп-співачка Наталія Подольська ощасливила шанувальників новими сімейними знімками, тим самим підтвердивши чутки про свою другу вагітність.

Наталія Подільська вагітна фото

Джерело: instagram@nataliapodolskaya

Вперше чутки про вагітність 38-річної Наталії Подільської з'явилися на початку серпня. Тоді в Мережі почали говорити, що співачка та 52-річний Володимир Пресняков чекають на поповнення в сімействі. Прекрасну новину повідомила якась співробітниця аптеки, яка нібито бачила артистку з животиком, що помітно округлився, і зробила висновок, що вона знаходиться в цікавому становищі.

Втім, саме подружжя досі не коментувало чутки про особисте життя. Проте вже сьогодні Подільська у Instagram поділилася серією сімейних фото, на яких можна розглянути великий животик.

Наталія Подільська вагітна чи ні

Джерело: instagram@nataliapodolskaya

Сама зірка, судячи з знімків, позувала так, щоб вагітність не помітно. Проте шанувальники зуміли розглянути все приховане та взялися вітати артистку та її чоловіка з прийдешнім поповненням.


Нагадаємо, Наталя та Володимир живуть в офіційному шлюбі вже 10 років. Подружжя виховує п'ятирічного сина Артемія. В одному з інтерв'ю співачка зізналася, що дуже довго не могла завагітніти першою дитиною, тому народження хлопчика було дуже довгоочікуваним та радісним у сім'ї.

При цьому кохані раніше говорили, що не проти мати ще дітей. Вони мріють про доньку. За словами джерел, родина Преснякових дуже щаслива і з нетерпінням чекає на появу другої дитини. До речі, музикант також має 29-річного сина Микита від Крістіни Орбакайте.

Наталія Подільська фото

Джерело: instagram@nataliapodolskaya

Наталія Подольська та Володимир Пресняков

Джерело: instagram@nataliapodolskaya

Більше цікавого про життя зірок шукайте на сайті "Моя дитина".



Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал





Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти