Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="55274"]
Новини

Наскільки допомога бабусь та дідусів важлива для батьків? Нове дослідження

Old date:
Current date: 2022.11.26
New date: 2014.10.08
0
Допомога бабусь та дідусів дуже важлива для батьків. Такого висновку дійшли вчені з Університету Східної Фінляндії. Допомога б
Бабуся з онуком (фото: Burda Media)

Бабуся з онуком (фото: Burda Media)

Допомога бабусь та дідусів дуже важлива для батьків. Такого висновку дійшли вчені з Університету Східної Фінляндії.

Допомога бабусь і дідусів по догляду за онуками, із залученням до процесу виховання впливають на бажання батьків завести ще одного малюка.

Вчені проаналізували результати досліджень, що проводилися у восьми європейських країнах – Ірландії, Шотландії, Франції, Норвегії, Англії, Литві, Болгарії, Уельсі.

З'ясувалося, що батьки частіше вирішувалися завести ще одну дитину у разі, якщо бабуся та дідусь з боку батька допомагали їм у догляді за первістком. А участь у житті онуків дідуся та бабусі з боку матері зменшувало емоційні проблеми у сім'ї.


Але надмірна турбота бабусь і дідусів негативно відбивалася на онука. Якщо на плечі бабусь і дідусів лягала вся відповідальність за догляд за онуком у віці від 9 місяців до 3 років, то діти в майбутньому були більш схильними до повноти, ніж ті, яких доглядали батьки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Виховання дітей бабусями. Як уникнути гіперопеки?


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти