Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="214777"]
Новини

Наш рік 1 рік: Лобода показала молодшу дочку

Old date:
Current date: 2022.06.26
New date: 2019.05.24
0
Світлана Лобода вперше показала молодшу доньку, що підросла, і привітала її з днем ​​народження. Малятко з екзотичним ім'ям Тільд

Світлана Лобода вперше показала молодшу доньку, що підросла, і привітала її з днем ​​народження.

Світлана Лобода

Джерело: instagram @lobodaofficial

Малій з екзотичним ім'ям Тільда ​​виповнився рік, і Світлана Лобода наважилася повідомити про це шанувальників і порадувати зворушливим фото з дитиною. На знімку Світлана тримає ошатну Тільду на руках, а дівчинка при цьому сфотографована зі спини - личко поки що мама показувати не готова.
Світлана Лобода із донькою

Джерело: instagram @lobodaofficial

Нашій любові 1 рік❤️#Тільда

Фоловери дружно вітають Світлану з днем ​​народження доньки у коментарях: "Боже мій! Яке щастя! Зі святом! Вітаю красуню маму і доню!(??», «Як рік??як же час швидко летить ?», «Ура ❤️ Нехай маля і її мама будуть дуже щасливі ❤️», «????????? занадто милоооо .яка малеча???нехай росте здоровенькою ♥️».


Джерело: youtube.com/Прямий ефір

Хтось батько Тільди Світлана досі приховує, хоча її шанувальники впевнені, що це фронтмен метал-груп Rammstein Тілль Ліндеманн, з яким Лобода познайомилася у червні 2017 року під час музичного фестивалю «Жара» у Баку.


Джерело: instagram @lobodaofficial

Нагадаємо, Світлана Лобода народила другу доньку 24 травня 2018 року у відомій американській клініці Cedars-Sinai Medical Center. Коли вона вирушила до США в очікуванні пологів, туди приїхала і старша донька 7-річна Євангеліна.Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x