Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="253407"]
Новини

Молочні матері. Сніжана Бабкіна розповіла, як продавала грудне молоко

0
Багатодітна мати дружина Сергія Бабкіна Сніжана поділилася своєю історією грудного вигодовування. І це вражає. В Інстаграмі

Багатодітна мати дружина Сергія Бабкіна Сніжана поділилася своєю історією грудного вигодовування. І це вражає.

Сніжана Бабкіна

Джерело: instagram @snezhana_babkina

В Інстаграмі Сніжана опублікувала пост, у якому поділилася із фоловерами своєю історією ГВ. Виявляється, вона мала стільки молока, що вистачало не лише власним дітям, а й іншим малюкам. Саме цих дітей Сніжана називає своїми молочними дітьми.

Сніжана Бабкіна

Джерело: instagram @snezhana_babkina

Маю багато молочних дітей. ️?
Я фанат ГВ! І вважаю себе СПРАВЖНІМ ГЕРОЄМ ГРУДНОГО ШКОДУВАННЯ‼️
Народивши Артусика, у мене виникло питання - Як, їдучи, зберегти ГВ? Потрібні були поїздки до Києва-невеликі зйомки, спектаклі, кастинги... Пакетів для заморозки молока тоді ще не було, спеціальні контейнери були дуже дорогі. Я зціджувалась і заморожувала молочко у баночки з-під дитячого харчування. Молока було так багато, що подружки, які це знали, носили своїх дітей мені і я їх годувала.
Якось до мене прийшла жінка з молочної кухні і запитала: — Чи хочу я підробляти тим, що даватиму своє молочко матусям, які не можуть годувати? Я погодилась. І до мене почали приходити щоранку чоловіки? — тата, яким я віддавала баночки молока, а вони мені гроші. Таким був мій молочний заробіток?

Сніжана Бабкіна із сином Артуром

Джерело: instagram @snezhana_babkina

Коли у Сніжани народилася друга дитина і перша спільна з Сергієм – донька Веселіна, все виявилося трохи простіше. На той час у Сніжани вже був досвід, молока було, як і вперше, більш ніж достатньо, і незважаючи на активний гастрольний графік, дівчинка до 2 років була лише на маминому молоці.


Сніжана Бабкіна з донькою

Джерело: instagram @snezhana_babkina

З Весею - ми через 2 тижні після пологів поїхали на гастролі з театром до Пітера. І в мене вже до того часу була забита морозилка замороженими пакетами грудного молочка. Потім ми поїхали на гастролі до Німеччини на 2 тижні, і молока теж вистачило. З Весею до року було дуже багато гастролей і жодного разу Веселіні не давали суміш. Весю я годувала до 2 років.
На всіх гастролях, в машинах, поїздах, літаках, я зціджувалась кожні 3 години, щоб підтримувати лактацію.
У поїздках моє молочко пив @babkin_official СБ, не дозволяючи мені його виливати. Так що він теж мій молочний синочок?

З третьою дитиною історія знову повторилася, щоправда, через хворобу Сніжани грудне годування довелося припинити трохи раніше – зараз Єлисею 1 рік та 2 місяці.

Джерело: instagram @snezhana_babkina

З Єлисейчиком було так само. Цей процес мені став дуже звичним. Під час Єлисейчика, я підгодовувала ще одну дитину кілька місяців, вже безкоштовно?
Якось зустріла знайому дівчинку в Києві, яка мені сказала, що в місяць припинила годувати, бо гастролі, концерти, багато роботи… Я не засуджую її, але в цей момент з'явилася ТАКАААА ГОРДІСТЬ САБОЮ! ? Я йшла, а в мене ззаду розпускалися КРИЛА!!!
Я дуже пишаюся собою! І вважаю себе героєм ГВ! ?? У мене дуже багато молочних дітей, багатьох я навіть не бачила?

Джерело: instagram @babkin_official

Нагадаємо, Сергій Бабкін, учасник українського дуету «5'nizza» познайомився зі Сніжаною, яка тоді носила прізвище Вартанян, у 2007 році. Вже у травні 2008-го Сніжана та Сергій вінчалися, а через рік — 27 березня 2009-го одружилися. Пара виховує трьох дітей – сина Сніжани від минулого шлюбу 13-річного Артура та 8-річну спільну доньку Веселіну та маленького однорічного Єлисея. Сергій Бабкін також має сина від першого шлюбу, але 14-річний Ілля живе з мамою не в Україні.

10 ВЕСЕЛИХ ВПРАВ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ НАВЧИТИ ДИТИНУ ПЛАВАТИ⇒

 

 


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (2 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти