Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="269156"]
Новини

Микита Добринін показавши, як підріс його синочок: схожі?

Old date:
Current date: 2022.07.01
New date: 2021.09.22
0
Тепер прихильники обговорюють, на кого більш схожий малюк – на Микиту Добриніна чи Дашу Квіткову? Український ведучий та голів

Тепер прихильники обговорюють, на кого схожий малюк — на Микиту Добриніна чи Дашу Квіткову?

Микита Дробінін показавши сина

Джерело: instagram.com/nikitadobrynin

Український провідний та головний герой 9-го сезону шоу «Холостяк» Микита Добринін показавши, як уже підріс його маленький син Лев. Два місяці тому дружина шоумена Даша Квіткова, яку чоловік зустрівши на романтичному шоу, народила первістка.
Нові фото із синочком Добринін опублікував в інстаграм. На знімку зірковий тато позує у ліжку, тримаючи малюка на руках. Добринін притискає до себе дитину, що робить фото особливо нежним.

«І крутого всім дня від нашої чоловічої компанії»,


– підписавши кадри Микита.

Микита Добринін син

Джерело: instagram.com/nikitadobrynin

Підписники засипали публікацію приємними коментарями та почали обговорювати, на кого більш схожий малюк — на маму Дашу Квіткову чи на тата. Більшість схиляються до того, що Лев пішов у маму.


  • "Копія мамі".
  • «Солоденький гарбузик».
  • "На матір схожий".
  • «Посмішка мами».

В одному з дописів Микита також поділився власними роздумами щодо батьківства. За словами ведучого, він давно не відчував такої розгубленості, як з появою дитини.

«Круто бути татом, ростити свого чемпіона. Але сказати чесно? Я давно не терпів такої розгубленості, все нове і складно бути незворушним, коли плаче дитина. Але вчасно беру собі до рук і пробую не нервувати. Це не так просто. Може, досвідчені мами посміються зараз. Але так, не у всьому я ідеальний і не все ще знаю, але вчуся. Хочу бути найкращим папою для свого сина»,


- Розповів Добринін.


Микита Добринін та Даша Квіткова

Джерело: instagram.com/nikitadobrynin

Впевнені, ведучий — чудовий батько для свого Льова. Найголовніше — бути поруч, піклуватися та дарувати любов дитині, а з іншими перепонами з часом поратися буде легше.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x