Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="267621"]
Новини

Микита Добринін розповів, як готувався до партнерських пологів

Old date:
Current date: 2022.08.19
New date: 2021.07.20
0
Ведучий Микита Добринін та Даша Квіткова, які познайомилися на проекті "Холостяк", нещодавно вперше стали батьками. Закохані насоли

Ведучий Микита Добринін та Даша Квіткова, які познайомилися на проекті «Холостяк», нещодавно вперше стали батьками. Закохані насолоджуються батьківством та ділятися подробицями народження сина, якого назвали Лев. Так, Микита розповів, як зважився на партнерські пологи та готувався до процесу.

Микита Добринін про партнерські пологи

Джерело: instagram.com/nikitadobrynin

Читаючи історію новоспеченого татуся одразу стає ясно: він не з тих чоловіків, яких не варто залучати до пологів. Микита самостійно ухвалив рішення бути присутнім біля дружини у цей важливий момент, а вона повністю його підтримала.
«Не думайте, що я ухвалив рішення легко і просто, у моїй голові теж були бар'єри і блоки. Але любов до Даші і нашого сина сильніша»,

- Прокоментував ведучий в інстаграм.


Головною проблемою для зіркового татуся стала підозрілість, від якої після пологів не залишилося і сліду. Як розповів Добринін, він з тих людей, яким важко дивитися на лікарняні маніпуляції. Коли беруть дах, він відвертається. Проте цього разу Микита поборов страхи заради коханої та майбутньої дитини.

 


Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширення МИКИТА ДОБРИНІН (@nikitadobrynin)


За словами Микити, ще однією перепоною стала думка людей про те, що після побаченого Даша нібито втратити для нього свою привабливість. Та люди помиляються. Натомість, присутність на пологах тільки збільшила його почуття до дружини.

«Я ж не повинен приймати пологи, перебуваючи у їхньому епіцентрі. Моє завдання стоять за її головою і надавати всіляку підтримку (а вона в цей момент потрібна, як ніколи). Я, наприклад, навіть не парився, що моя присутність відіб'ється на почуттях до Даші (хіба що на краще). Адже я люблю її, а стоять і чекати за дверима або гуляти з друзями у такий важливий момент — це не про мене»,

— поділився враженнями Добринін.


Насамкінець Микита закликав усіх чоловіків, які сумніваються щодо партнерських пологів, все ж таки перебороти страхи. Свою точку зору він пояснює просто: благополуччя пологів залежить не лише від лікарів, а й від психологічного комфорту.

«Я думаю, що кожному чоловікові, який зацікавлений у народження здорової, міцної дитини і комфорту своєї коханої, варто хоча б спробувати такий досвід. Чим більше близького і рідного поруч у цей непростий момент, тим легше жінка морально, вона швидше розслабиться і швидше народить. ПЕРЕВІРЕНО!»

А жінкам, які бояться «втратити свою привабливість» для чоловіка після пологів, він порадивши не перейматися, бо ж у нього лише посилилися любов, уваження, безмірна вдячність та захоплення до дружини. Якщо ж чоловіка відвернуло – гріш йому ціна, вважає Добринін.


Микита Добринін із сином

Джерело: instagram.com/nikitadobrynin

Щодо підготовки до партнерських пологів, то тут Даша та Микита до справи підійшли серйозно. Вони попередили лікарів, пройшли спеціальні курси. Ще тоді майбутній батько навчився робити масаж, аби полегшити потуги дружини.

«Як виявилося, роль чоловіка у партнерських пологах не обмежується фізичною присутністю у пологовому залі та словесною підтримкою. За підготовчий період я навчився робити масаж, який допоміг Даші менш болісно пережити битви. Якщо потрібно було допомогти сісти на м'яч, подати воду, зняти TikTok - я був тут як тут. Це тільки з боку здається, що дрібниця»,


- Розповівши Микита.


А ви за партнерські пологи?


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x