Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="253172"]
Новини

Марічка Падалко з дітьми захворіла на СOVID-19 і розповіла про хворобу

Old date:
Current date: 2022.05.18
New date: 2020.08.25
0
Ведуча “ТСН. Ранок» Марічка Падалко разом із двома дітьми підхопила COVID-19 і в деталях розповіла про перебіг хвороби. Поки що

Ведуча “ТСН. Ранок» Марічка Падалко разом із двома дітьми підхопила COVID-19 та в деталях розповіла про перебіг хвороби.

Поки що наші читачки обговорювали новину про те, що у Ольги Фреймут діагностували коронавірусПро свій діагноз розповіла ще одна знаменита українська ведуча. На своїй сторінці у Facebook зірка ранкової програми «ТСН» Марічка Падалко зізналася, що син уже одужав від COVID-19, а вона та її старша дочка ще йдуть на поправку. При цьому чоловік та молодша донька не заразилися. Виявила захворювання ведуча наприкінці липня, коли її 13-річний син повернувся із футбольних зборів у Вінниці.
«Наприкінці липня наш 13-річний син повернувся із «горлом» із футбольних зборів у Вінниці. Відіспався (він завжди після зборів багато спить, тому ми нічого не запідозрили), попив багато чаю і повернувся до тренувань. Пізніше горло поскаржилася його сестра (11 років). Через кілька днів вона почала сильно кашляти, і я повезла її до найближчої клініки за містом. Діагностували абструктивний бронхіт, призначили інгаляцію. Здали ПЛР-тест на мою вимогу, тому що симптоматично це поки не виглядало лікарям як коронавірус, особливо тому, що все літо дитина безвилазно прожила на дачі».

Що стосується симптомів, то поки ведуча з дітьми чекала на результати аналізу, її дочка Маша майже одужала. За п'ять днів хвороби у дівчинки спостерігалося підвищення температури до 40, 3 градусів та сильний кашель. Після повернення до клініки медики стали підозрювати лівосторонню пневмонію, тому відправили робити КТ:


«Я вже на той момент не виходжу на роботу через побоювання, що вдома COVID і повідомляю про підозру своїми «контактами», хоча цей діагноз досі ми не знаємо. Коли нарешті прийшов результат тестування дочки та підтвердився COVID-19, перші симптоми почала відчувати я. Знову ж таки «горло». І ще я багато й безконтрольно спала. Так миттєво і надовго відключатися можна лише на початку вагітності. Температура низька 37,4. Але за моїх стабільних 35,8 — це відчувалося і без термометра».

За відчуттями Падалка, гостра фаза вже позаду. Раніше вона постійно кашляла, ніби в грудях був «сторонній тупий предмет» і знемагала від ломоти в тілі. Замість висновків про хворобу Марічка, що особисто зіткнулася з коронавірусом, прокоментувала поширені міфи.


«Діти переносять легко»

У нас одна дитина перенесла найважче — з температурою 40,3. Одна дитина фактично на ногах (ще на футбольних полях). Найменша не відреагувала зовсім.

«Вірус дуже заразний»

З одного боку, так. Ми не поїхали у відпустку, дотримувалися маскового режиму, не були в контакті з очевидними носіями хвороби і все одно захворіли. У той же час, у тісному контакті з явними хворими, дві людини з п'яти в сім'ї не заразилися.

«Вірус підступний»

Згодна, на всі 100%. Мене вразила його швидкість. Сьогодні ти вільно бігаєш на пробіжці, завтра починаєш кашляти, післязавтра у тебе вже діагностують бронхіт із підозрою на односторонню пневмонію. Це я про себе. Або ти майже оговтався від «ГРВІ», і лише на дев'ятий день від початку симптомів з'являється температура більше 40, і кашель починається знову. Це про доньку.


«Починається з кашлю»

У нас усіх першим відчутним симптомом було горло — боляче ковтати. До речі, смак, нюх ніхто не губив.

«Держава забезпечує лікування COVID-19»

Теоретично, так. Перший і останній ПЛР-тести доньки, що захворіла, ми не оплачували. Скільки чекали на перший, ви вже знаєте. Другий ще чекаємо - вона почувається добре, а до школи є час. Якщо великій сім'ї потрібно оперативно визначити хворих/здорових, це влетить у копійку, яку варто мати у запасі. Один ПЛР-тест коштує плюс-мінус 1800 грн., тест на антитіла приблизно 800. Самі ліки не коштували більше 500 гривень.


Також знаменитість розповіла про тестування та лікування недуги, з чим можна ознайомитись у пості. Декілька тестів показували негативний результат, але аналіз на антитіла підтвердив діагноз COVID-19 як у неї, так і у дітей.


Джерело: журнал «Ліза»


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x