Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="38483"]
Новини

Мандарини вирішать головну проблему жінок

0
Мандарини створюють особливе почуття дитинства на Новий рік. Але, як показало нове дослідження вчених Південної Кореї, вони не тільки підніму
Мандарини (фото: Fotolia)

Мандарини (фото: Fotolia)

Мандарини створюють особливе почуття дитинства на Новий рік. Але, як показало нове дослідження вчених Південної Кореї, вони не тільки піднімають настрій та зміцнюють імунітет, а й допомагають вирішити головне для багатьох жінок. прибрати зайвий жир із талії.

Таке локальне схуднення забезпечують унікальні властивості мандарину. Дослідники охарактеризували саме цей фрукт як дуже потужний розщеплювач жиру. І великий експеримент, який тривав два місяці, і в якому брали участь 130 людей з ожирінням, довів, наскільки унікальне схуднення на мандаринах. Мандарини найбільше знищують на зону талії і на жирові відкладення на печінці. І віддати слід поліметоксильованим флавонам, що розщеплюють ліпопротеїни, що містяться в яскравих фруктах.

Спочатку нове дослідження проводилося на хом'яках та щурах. Було підтверджено, що мандарини забезпечують схуднення черевної області. А у дослідженні з людьми встановили і відсоток схуднення. У групі учасників, в якій пили напій з екстрактом мандаринового, показник ваги знизився на 1,5%, на відміну від тих, хто не споживав мандариновий сік.

Незважаючи на такий чудодійний результат мандаринів, вчені наголошують, що учасники експерименту в обох групах займалися фітнесом.Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти