Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="214762"]
Новини

Лера Кудрявцева показала дочку, що підросла, на яхті

Old date:
Current date: 2022.12.05
New date: 2019.05.24
0
Ведуча Лера Кудрявцева вирушила відпочивати до Майамі разом із чоловіком та маленькою донькою. В Інстаграмі Кудрявцева ділиться красою

Ведуча Лера Кудрявцева вирушила відпочивати до Майамі разом із чоловіком та маленькою донькою.

Лера Кудрявцева

Джерело: instagram @leratv

В Інстаграмі Кудрявцева ділиться гарними фото свого відпочинку на яхті, а для 9-місячної Машеньки це перша така далека подорож. На фото, якими ділиться Лера Кудрявцева, як і раніше, приховано личко малюка, зате чудово видно пухкі ніжки дівчинки зі складочками, які відразу викликали захоплення у передплатників ведучої.

Лера Кудрявцева

Джерело: instagram @leratv

Лера Кудрявцева

Джерело: instagram @leratv

Лера з донькою та чоловіком у теплому Майамі вже кілька днів і раніше встигла показати, як мала Машенька освоює басейн у готелі.

Лера Кудрявцева із донькою

Джерело: instagram @leratv

Нагадаємо, 47-річна Лера Кудрявцева народила свою другу дитину 13 серпня 2018 року. Свою вагітність Валерія старанно приховувала до останніх місяців, але розповівши про неї, із задоволенням публікувала фото з животом, що росте. Про народження доньки ведуча розповіла сама через соцмережі, опублікувавши перше фото новонародженої доньки – крихітну п'яточку.


Лера Кудрявцева

Джерело: instagram @leratv

Батько Машеньки – нинішній чоловік Валерії Кудрявцевої 30-річний хокеїст Ігор Макаров. Разом вони вже майже 6 років – весілля відбулося 8 червня 2013 року. Лера Кудрявцева має дорослого сина Жана, який і сам став батьком, зробивши Леру бабусею, у травні 2018-го.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти