Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274030"]
Все буде УКРАЇНА!, Новини

Копія тата! Ольга Фреймут показала рідкісні фото сина

Old date:
Current date: 2022.10.01
New date: 2022.05.11
0
Українська телеведуча Ольга Фреймут поділилася сімейним фото з сином у його день народження. Сину зірки Валерію виповнилося 6 роки

Українська телеведуча Ольга Фреймут поділилася сімейним фото з сином у його день народження. Синові зірки Валерію виповнилося 6 років.

Ольга Фреймут

Джерело: instagram.com/freimutolia

У своїх соцмережах Ольга Фреймут зазвичай ділиться знімками з роботи та порадами з етикету, за які її нерідко критикують. Сімейні фото в блогі ведучої можна побачити нечасто. Проте днями вона вирішила порушити традицію та поділилася світлиною сина Валерія.

Нове фото з хлопчиком зірка опублікувала не просто так – наймолодший син Фреймут відсвяткував 8 травня 6-й день народження. У підписі до публікації зіркова мати також згадала, яким був цей день рівно шість років тому і привітала українських мам з Днем матері.

«Моє Благословення, мій Синочку! Сьогодні твій День народження. Шість років київський ранок був лагідним, я пригадую його в деталях, до шелесту листя у нашому саду; до посмішки Тата, коли він узяв тобі на руки у пологовій кімнаті... Валерій. Ти з'явився на світ у День Матері. Вчора ти по-дорослому попросивши нас: «Я так чекаю сюрпризу, щоб Україна на мій День народження перемогла.» Це прохання я переадресую Небесам.


Мами України, нам сьогодні гордо, радісно, ​​гірко, боляче. Але ми щасливі, ми виховуємо гідних синів та донечок! Скоро знову Україною буде лунати дитячий сміх, ми зберемося великими батьківщинами за щедрим столом», — підписала світлину знаменитість.

Як виглядає син Ольги Фреймут

Джерело: instagram.com/freimutolia

У соцмережах користувачі привітали батьківщину та відзначили, що хлопчик росте копією свого тата — гендиректора «Нового каналу» Володимира Локотка:

Він так схожий на тата. З Днем Народження, маленький. Нехай життя тішити приємними сюрпризами, будь здоровий та щасливий», «Так схожий на татуся! Хай буде щасливим!», «Щастя і миру вашої сім'ї і всієї України».

Нагадаємо, Ольга Фреймут виховує трьох дітей. Старша донька Злата була народжена від британця і зараз навчається у США. Сина Валерія та доньку Євдокію зірка народила від свого чоловіка Володимира Локотка. На годину війни вона перебралася разом із дітьми до Лондона.

Ольга Фреймут діти

Джерело: instagram.com/freimutolia


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти