Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="271743"]
Новини

Катя Осадча та Юрій Горбунов охрестили сина: фото

0
Катя Осадча та Юрій Горбунов відзначили День святого Миколая. У цей день вони нарешті охрестили свого молодшого сина Дані

Катя Осадча та Юрій Горбунов відзначили День святого Миколая. Цього дня вони нарешті охрестили свого молодшого сина Данила. Дивуємося фото!

Катя Осадча та Юрій Горбунов охрестили сина

Джерело: instagram.com/gorbunovyuriy

У серпні цього року Катя Осадча та Юрій Горбунов знову стали батьками. У парі народився син, якого вони назвали Данило. Через 4 місяці зіркові батьки вирішили охрестити малюка. Церемонія хрещення відбулася біля церкви Святого Миколая на Аскольдовій могилі, що знаходиться у Києві на схилах Дніпра.

На подію були приглашені близькі та друзі батьківщини, серед яких були Настя Каменських та Потап, а також подруга Катерини та Юрія – Ірина Ковальчук. Вона однією з перших поділилася подробицями таїнства хрещення.

«Хрестині Данилка-Міколки на День святого Миколая. Улюблена церква на Аскольдовій могилі», – розповіла Ірина, в такий спосіб розкривши друге ім'я чотиримісячного хлопчика.


Згодом першими фото з хрестин поділилися самі зіркові батьки. Для церемонії Осадча та Горбунів вибрали одяг у національному стилі. Так, ведучий вбрався у білу вишиванку, а його дружина - у сукні від улюбленої дизайнерки Юлії Магдич. Настя Каменських прийшла підтримати батьківщину мінісукні кольору хакі з вишивкою.

Катя Осадча та Юрій Горбунов на хрестинах сина

Джерело: instagram.com/kosadcha

Настя Каменських

Джерело: instagram.com/kamenskux

Після урочистої частини Катя Осадча та Юрій Горбунов відправилися разом із гостями на святкову вечерю до ресторану. Серед розваг були запальні танці під українські пісні, а також привітання від Святого Миколая, якого запросило зіркові батьки. Ніхто не залишився без подарунків. Миколай порадував не лише 4-річного Івана. Його хрещений батько Потап сів на коліна до діда та розповів віршик.

«Класний був день сьогодні. Всім похресникам розвезла подаруночки. Були у церкві, охрестили янголя», – прокоментувала подію Каменських.

Діти Горбунова та Каті Осадчої

Джерело: instagram.com/gorbunovyuriy

Потап та Настя Каменських

Джерело: instagram.com/kamenskux

Хто став хрещеними батьками Данило, невідомо. Можливо, згодом Катерина та Юрій розкриють таємницю.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти