Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274088"]
Все буде УКРАЇНА!, Новости

Катерина Кухар зі сльозами на очах розповіла, як важко евакуйовувала дітей

0
Артистка балету знаходилася у Франції, коли 24 лютого о п'ятій ранку їй зателефонувала няня та зі сльозами на очах розповіла, що росі

Артистка балету знаходилася у Франції, коли 24 лютого о п’ятій ранку їй зателефонувала няня та зі сльозами на очах розповіла, що росія атакувала Україну.

Сьогодні Катерина Кухар згадує той день, як страшний сон. Евакуація проходила дуже важко, адже в ті дні з України виїжджало багато матусь з дітьми.

«Коли тебе вночі будять і говорять якісь такі речі, ти не можеш повірити. Це якийсь страшний сон. Вона плакала і сказала, що війна почалася. Я гадала, що це були найважчі дні в нашому житті. Як у пеклі, напевно. Коли ти відчуваєш, що ти нічого не можеш зробити. Ти не розумієш, як допомогти дітям, родичам, всій Україні. Ось так почалася наша нова історія», — зі сльозами на очах поділилася Катерина в програмі «Зірковий шлях».


Катерина Кухар

Джерело: instagram.com/ekaterinakukhar_official

Першим ділом Катерина вирішила вивизти дітей з України. Сина Тимура до Угорщини привіз кум, а доньку Анастасію вивезла спочатку до Польщі няня.

«Наш кум вивіз спочатку нашого сина, тому що він був з їхньою сім’єю. І ми забрали Тимура з Угорщини на його день народження. Вони вісім годин йшли пішки, тому що черга із автівок була 40 км. А він постійно говорив: «Мамо, в мене сьогодні день народження. Ти ж розумієш, війна скінчиться, ми поїдемо додому, тому що на мене там всі чекають, я ж планував грандіозну вечірку. Ми ж це зробимо?» — згадала Катерина.

Потім зірка разом з сином чекали донечку, яка їхала на перекладних до Польщі:

«Де вони тільки не ночували з песиком маленьким, без документів. Але дякувати Польщі, що вони все дуже чітко, швидко і так з розумінням, з теплом у серці зробили», — розповіла Кухар.

Зараз діти разом з батьками знаходиться у безпеці у Франції. Катерина разом зі своїм чоловіком дають благодійні виступи. Єдине, зірка переживає за батьків, які вирішили залишитися у Києві.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты