Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="243047"]
Новини

Карантинні будні: Сергій Притула показав дочку, що підросла

Old date:
Current date: 2022.12.06
New date: 2020.04.16
0
Нинішній карантин діти згадуватимуть як щось приємне, особливо діти батьків, які активно працюють. Трудівники шоубізнесу

Нинішній карантин діти згадуватимуть як щось приємне, особливо діти батьків, які активно працюють. Трудівники шоубізнесу належать саме до таких.

Джерело: instagram @siriy_ua

2-річна донька Сергія Притули Соломія явно дуже рада, що тато весь час удома. Шоумен, з властивим йому гумором, описує стан доньки коротко і ємно: її все влаштовує

Джерело: instagram @siriy_ua

Карантин вгору дригом;)))!
Соломія Сергіївна взагалі не переймається тим, що ми #сидімовдома, її все влаштовує;))))!!!

Джерело: instagram @siriy_ua

Фото доньки Притула публікує не часто. Та й цього разу виклав в Інстаграм два смішних селфі з малечею. Але на одному з них добре видно, наскільки підросла Соломійка і як вона схожа на тата (особливо якщо уявити його без щетини). Дівчинці 27 червня виповниться 3 роки.


Сергій Притула

Джерело: facebook/serhiyprytula

Нагадаємо, Сергій Притула одружився вдруге у серпні 2015-го. Його обраницею стала колега по роботі Катерина Сопельник, і незабаром він сам повідомив про це шанувальників на своїй сторінці у соцмережі. Вагітність Катерини ретельно приховували, а ось про народження Соломії Притула сам повідомив через соцмережі, розповівши, що був присутній під час пологів.

Джерело: instagram @siriy_ua

Також у Сергія є син Дмитрик від першого шлюбу і з хлопчиком він також проводить чимало часу. Так, на початку березня, коли карантин тільки оголосили в країні, Дмитрик гостював у тата.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти