Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="249702"]
Новини

Як Ілон Маск розмовляє з маленьким сином: відео

Old date:
Current date: 2022.05.17
New date: 2020.06.24
0
Мама винахідника поділилася коротким роликом, на якому Маск намагається розмовляти зі своїм півторамісячним сином. 49-річний

Мама винахідника поділилася коротким роликом, на якому Маск намагається розмовляти зі своїм півторамісячним сином.

Ілон Маск фото

Фото: https://twitter.com/elonmusk

49-річний Ілон Маск дуже дивно звертається до малюка, а той уважно дивиться батькові у вічі і навіть щось відповідає по-своєму. Повне ім'я сина Маск не вимовляє, називаючи його ласкаво Х.
Ти чуєш мій голос? Мій голос звучить знайомим? Хто я? Говорить твій батько. Привіт. Привіт, малюку. Малюк X – каже Маск.


Цього хлопчика, який став шостим для Маска, народила його не менш екстравагантна подружка канадська співачка 32-річна Клер Буше, відоміша під псевдонімом Граймс 4 травня. Для неї це перша дитина.

Ілон Маск із сином фото

Фото: https://www.instagram.com/mayemusk

У своїх заявах пресі батьки повідомили, що вони планують дати дитині можливість самому вибрати собі гендер, коли вона виросте, а поки що планують звертатися до неї нейтрально «вони». Ім'я обрали так само нестандартне — XÆA-12, що породило безліч інтернет-мемов, жартів та версій. Незабаром сам Маск розповіла, що ім'я його сина читається так само, як пишеться — Екс Еш Ей-Твелв, а ідея імені, з його слів належить Граймс.


Джерело: instagram @elonmusk

Однак, незабаром ім'я довелося дещо видозмінити – законом штату Каліфорнія не дозволяється використовувати в імені дитини цифри та лігатури, і замінила на А Е, а 12 на XII. Чи дозволять у такому вигляді вписати ім'я дитини до документів, не відомо.


Джерело: instagram @elonmusk

Нагадаємо, засновники та глава Tesla та SpaceX Ілон Маск був одружений двічі, від першого шлюбу у нього є п'ятеро дітей – 14-річний близнюки Кай та Даміан, а також 16-річні Грифін, Ксав'єр та Саксон. Був у нього з першою дружиною Жюстін та ще одна дитина – їх первісток Невада Олександр помер у віці 10 тижнів від СВДС.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x