Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273927"]
Новини

Григорій Решетник розповів, як говорити з дітьми про війну

Old date:
Current date: 2022.10.01
New date: 2022.05.06
0
Війна застала Григорія, його дружину Христину та трьох синів – 9-річного Івана, 5-річного Дмитра і півторарічного Олександра у Києві.

Війна застала Григорія, його дружину Христину та трьох синів — 9-річного Івана, 5-річного Дмитра і півторарічного Олександра у Києві. Ведучий зізнається, що від шоку вони з коханою просто заціпенілі і ще хвилин 10 не могли нічого сказати. Потім почали збиратися і спілкуватися з дітьми.

Григорій Решетник про батьківщину та війну

Джерело: instagram.com/grisha_reshetnik

У нещодавньому інтерв'ю багатодітний батько розповів про перший день повномасштабного вторгнення росії та спілкування з дітьми на складні теми.

«Говорили, що це гра і треба ховатись у бомбосховищі. Поступово пояснювали. Тому відволікайте дітей, читайте, гуляйте, наскільки це можливо», — поділився провідний у ефірі марафону Єдині Новини.

За словами Решетника, серед синів особливо емоційно на війну реагує Дмитро. Йому всього 5 років, тому звуки сирен він переживає тяжко.


«Коли вночі чує бузки, емоційно складно. Чимало дітей уже знають про війну, постійно питають – коли буде перемога? Мені здається, наш молодший Сашко, якому півтора року теж відчуває, що є якась опасность», — каже Григорій.

Григорій Решетник з дітьми та дружиною

Джерело: instagram.com/grisha_reshetnik

Також Григорій вважає, що дітям, як і дорослим необхідно підіймати бойовий дух. Наприклад, коли діти чують сигнали повітряної тривоги, вони з дружиною розповідають їм, що ці українські літаки відправляються знищувати ворогів та захищати Україну.

На питання, як говорити про звірства росіян у Бучі та інших містах українських міст, провідний відповідь, що намагається дітей оберігати від жорстких тем зірковий батько. Він вважає, що дітям потрібно давати правдиву інформацію, але при цьому не показувати занадто емоційний контент та інформацію.

«Мені здається, так чи інакше ми повинні оберігати дітей від жорстких тем. Цілком неможливо захистити, але ми намагаємось показувати менше цих кадрів і тих промов, які складно навіть самому осознати», — розповівши ведучий.

Григорій та Христина Решетник

Джерело: instagram.com/grisha_reshetnik

Насамкінець зірковий татусь додав, що спілкування з дітьми про війну має бути більш проникненим оптимізмом та вірою в победу.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти