Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="257373"]
Новини

Григорій Решетник розсекретив стать третьої дитини. Це буде…

Old date:
Current date: 2022.10.02
New date: 2020.11.01
0
Багатодітними батьками Крістіна та Григорій Решетники стануть вже зовсім скоро, і ось нарешті зізналися, на кого вони очікують зустріти.

Багатодітними батьками Крістіна та Григорій Решетники стануть вже зовсім скоро, і ось нарешті зізналися, на кого вони очікують зустріти.

Джерело: instagram @grisha_reshetnik

Батьки двох хлопчиків досить довго зберігали інтригу, а шанувальники сім'ї просто згоряли від нетерпіння і дуже хотіли дізнатися, чи буде нарешті дівчинка. І ось цієї п'ятниці, 30 жовтня, в ефірі телешоу «Як вийти заміж» на СТБ, шоумен все ж таки розповів, що в сім'ї з'явиться ще один хлопчик. Пізніше Григорій та Христина опублікували новину і у соцмережах.

Джерело: instagram @kristina_reshetnik

Дякуємо Богу??? Третій буде хлопчик? -коротко написала Христина

А Григорій подякував за вітання та запропонував фоловерам допомогти у виборі імені для малюка.


Джерело: instagram @grisha_reshetnik

Дуже дякую Вам за Вашу радість та нереальні привітання нашої батьківщини! Ви неймовірні ??
Так, третій хлопчик — це дуже відповідально, особливо для тата! Розслаблятися ніколи, у всіх питаннях ?☺️
Зараз у нашій сім'ї найгарячіші дискусії розгортаються навколо імені найменшого Решетника?
Ми вже трохи заблукали, бо у кожного свої варіанти.
Будь ласка, допоможіть нам!
Як назвати третього сина? ?

Джерело: instagram @grisha_reshetnik

Про третю вагітність Крістіни Решетник стало відомо у червні – щасливі батьки поділилися радістю так само через соцмережі. Третій малюк у сім'ї має з'явитися вже наприкінці осені чи на початку зими. За словами Решетников, їхні сини, 7-річний Іван та 3-річний Дмитро з нетерпінням чекають на появу нового братика.

Джерело: instagram @grisha_reshetnik

Нагадаємо, шоумен та ведучий Григорій Решетник познайомився з Крістіною, колишньою учасницею шоу «Холостяк» познайомилися на роботі, а їхній роман розвивався неймовірною швидкістю. У жовтні 2010 року відбулося гарне весілля, а майже через три роки, 16 квітня 2013-го, у родині відбулося перше поповнення — народився син Ванечка. Молодший братики у Вані з'явився влітку – 4 червня 2017 року, коли православні відзначали Трійцю.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти