Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="189273"]
Новини

Де народжують вітчизняні та закордонні зірки

0
Вибір пологового будинку справа непроста. Щоправда, коли ти маєш достатньо коштів, він стає дещо легшим. При цьому, далеко не всі

Вибір пологового будинку справа непроста. Щоправда, коли ти маєш достатньо коштів, він стає дещо легшим. При цьому далеко не всі українські селебріти прагнуть народжувати за кордоном, дедалі більше зірок довіряють українським лікарям.

Джерело: @evalongoria, @lobodaofficial, @liliya_rebryk

Проте американські клініки все ж таки залишаються в пріоритеті — приклад тому Світлана Лобода, яка вирушила народжувати другу дитину в Америку. Отже, які пологові будинки обирають закордонні та українські зірки.

Cedars-Sinai Medical Center

Медичний центр у Лос-Анджелесі, Каліфорнії – один із найпопулярніших серед знаменитостей. Саме цю клініку вибирають більшість голлівудських зірок, а також українські та російські селебріті. У Cedars-Sinai Medical Center у різні роки народжували

Мадонна


Кім Кардашьян

Брітні Спірс

Міла Йовович

Крістіна Агілера

Сальма Хайек

Кейті Холмс

Міранда Керр

Єва Лонгорія

Алсу

Анна Седокова

Світлана Лобода

Наприкінці травня другу доньку у Cedars-Sinai Medical Center народила Світлана Лобода.

St. Mary's Medical Centre

У медичному центрі, розташованому у Флориді, народила свою першу доньку Алексіс уславлена ​​тенісистка Серена Вільямс.

Українські зірки, які народжували в Україні

Лілія Ребрик

Свою першу доньку Діану 5 років тому Лілія Ребрик народжувала у державному київському пологовому будинку. Другу дитину Лілія довірила лікарям приватного пологового будинку Лелека, розташованого в Пущі-Водиці. Дівчинка на ім'я Поліна з'явилася на світ 30 квітня.

Джамала

У пологовому будинку «Алека» народила свого первістка і співачка Джамала. 27 матраця 2018 року на світ з'явився син Джамали Емір-Рахман Сеїт-Бекір.

Олена Шоптенко

Танцівниця та хореограф 31-річна Олена Шоптенко народила сина у київській приватній клініці ISIDA 9 липня 2018-го. Хлопчика назвали Алдексеєм, як і його тата, Олексія Іванова.

Яна Глущенко

Актриса «Дизель Шоу» Яна Глущенко народжувала первістка у приватній клініці ISIDA. Її синочок народився 5 жовтня 2017 року

Гайтана

Співачка Гайтана так само народжувала, але в якому саме пологовому будинку вона воліє не говорити

Аніта Луценко

Фітнес-тренер та ведуча Аніта Луценко довірила народження первістка лікарям приватної клініки «Адоніс». 7 червня 2016 року за допомогою кесаревого розтину Аніта народила дівчинку Мію.

Камалія

Дівчаток-близнюків Арабеллу та Мірабеллу співачка Камалія народила 4 роки тому у київській приватній клініці ISIDA.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти