Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="249574"]
Новини

Гарік Харламов та Крістіна Асмус оголосили про розлучення: перші подробиці

Old date:
Current date: 2022.11.26
New date: 2020.06.22
0
Ось і ще одну історію кохання настав кінець. Шоумен, комік Гарік Харламов та актриса Крістіна Асмус вирішили розірвати шлюбні узи порожній

Ось і ще одну історію кохання настав кінець. Шоумен, комік Гарік Харламов та актриса Крістіна Асмус вирішили розірвати шлюбні узи через вісім років сімейного життя.

Про це вже колишні кохані заявили на своїх особистих сторінках у Instagram. За словами Крістіни, причиною розлучення став зовсім не скандальний фільм «Текст», де вона знялася оголеною у постільній сцені, або самоізоляція через пандемію коронавірусу. Справа в них самих.

«Я хочу одразу прояснити ситуацію. Що ні фільм «Текст», ні самоізоляція, ні хтось третій у цьому не винний. Тільки ми самі. І це не хайп. Упаси Господь хайпитися на цьому»,

- Написала зірка.


Рішення про розлучення було виваженим та обдуманим. Більше того, подружжя все обговорило ще рік тому.

«Це рішення не спонтанне. Воно обдумане досить давно і сформульоване майже рік тому. Перш ніж це стало мейнстримом. Ми розлучаємось без бруду, з великою повагою один до одного. І я зараз переповнена вдячністю та великою людською любов'ю. Я дуже сподіваюся, що ми назавжди зможемо зберегти теплі дружні стосунки на благо нашої доньки, яку ми роститимемо разом, як люблячі батьки»,

- Уклала знаменитість.

Крістіна також закликала ЗМІ та шанувальників не турбувати сімома розпитуваннями, оскільки зараз триває нелегкий шлюборозлучний процес і всім важко. Повідомлення про розлучення з Асмус також поділився Гарік Харламов. Він зазначив, що вони прожили прекрасних вісім років, але ніщо не вічне.

«На землі немає нічого нескінченного. І ми, на жаль, не є винятком. Наш шлях із Христиною не закінчується, а переходить у іншу стадію. В якій я сподіваюся завжди буде місце дружбі та повазі. Так, ми розлучаємося. Але ми, безумовно, залишаємося люблячими батьками прекрасної доньки. Це були чудові 8 років. Я безмежно вдячний Христині за них і за найголовніше і важливе, що є у нас у житті за нашу доньку».

Зірка Comedy Club, як і Крістіна, підтвердив, що у розлученні не винні жодні сторонні обставини.

Водночас, джерела подейкують, мовляв, пара не разом уже кілька місяців. Ще в січні на врученні «Золотого орла» Асмус справила враження вільної та самотньої жінки і дуже мило спілкувалася з актором Іваном Янковським.

Нагадаємо, Гарік Харламов та Крістіна Асмус одружилися у 2013 році. Відносини пари почалися ще коли шоумен був одружений з першою дружиною Юлією Лещенко. При цьому тоді колишні кохані вже не жили разом кілька місяців. Після розлучення Гарік та Крістіна одружилися, а у 2014 році у них народилася донечка Настя – мала стала первістком для обох батьків.

А що ви думаєте щодо розлучення цієї пари?

Джерело: журнал «Ліза»


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти