Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="153082"]
Новини

Це правда: Ганна Седокова розлучилася з батьком третьої дитини

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2017.08.17
0
Співачка та багатодітна мама Ганна Седокова зізналася, що знову вирощує дітей одна. Таке визнання, після безлічі натяків у соц

Співачка та багатодітна мама Ганна Седокова зізналася, що знову вирощує дітей одна.

Анна Седокова

Джерело: instagram @annasedokova

Таке визнання, після багатьох натяків у соцмережах, Ганна Седокова зробила під час інтерв'ю, розповівши, що шляхи з цим чоловіком у неї розійшлися. За словами Ганни, вона з батьком її сина Гектора ухвалили взаємне рішення «не йти разом далі». Закінчення цих відносин виявилося найскладнішим у її й так непростому житті. Не врятувало їх і те, що ім'я чоловіка Анна Седокова так і не назвала, намагаючись у такий спосіб уникнути проблем. І те, що ще недавно в інтерв'ю вона гордо стверджувала – «я не одинока мати», і обіцяла швидке весілля.

Анна Сєдокова доньки

Джерело: instagram @annasedokova

В Інстаграмі Ганна Седокова написала:

Мої дівчинки, мої донечки Аліна та Моніка. Мої найкращі подруги, мої найрозумніші порадниці, моє життя, мій подих, мій пульс. А ще маємо брата Гектора. Наш маленький захисник. Це навіть не інтерв'ю, а Чесна Сповідальна Розмова. Мені було боляче відповідати на деякі запитання. Боляче вимовляти відповіді. Але біль це тимчасове явище, а Любов вона Вічна ❤️


Анна Седокова

Джерело: instagram @annasedokova

Оптимізму Анни можна тільки позаздрити – схоже, їй не залишається нічого іншого, як вірити у свої сили, триматися за улюблених дітей та сподіватися, що всі труднощі тимчасові і вона ще зустріне свого справжнього чоловіка. Раніше, ще до визнання, Ганна Седокова раптом торкнулася теми матерів-одинаків, написавши, що це, звичайно, дуже непросто. Тоді уважні шанувальники і запідозрили, що в Аніному житті не все гладко: «Кілька днів тому я написала цей текст, це мій крик душі та жорстоке усвідомлення факту»

Мамі однієї бути складно. Чи не фінансово. Я давно звикла тримати за двох, бути основою. Складно бути одним у полі воїном. Одним із батьків. Ти не можеш бути татом і мамою одночасно, це неможливо. Це як жити з одним оком чи однією рукою. Начебто справляєшся, і навіть навчився, але завжди гостро відчуваєш недолік. Ти доводиш собі й усім, що половина кавуна однаково що цілий кавун. Це ж одне й те саме! Тільки самій ніяк не повірити не виходить.
А ще всі засуджують. Пишуть у коментах: подивіться на неї, вона знову з тим розлучилася. Вона повія. Дітей народжувала. Її ж мужики кидають. А ти читаєш усе це і думаєш, як же зробити всіх щасливими, але робиш і робиш ці помилки. Намагаєшся щось вигадати, намалювати кольорову картину олівцем — простим, однобарвним. Але не виходить червоний колір та синій теж.

Під зворушливим фото, на якому старша донька Сєдокової Аліна тримає молодшого братика, Ганна написала, що не потребує жалю, чим ще більше стурбувала передплатників.

Анна Седокова

Джерело: instagram @annasedokova

Я читаю Ваші коментарі до попереднього посту та мене переповнює почуття гордості за кожну з вас. За мою маму, яка виростила нас сама і за тисячі і, на жаль, сотні тисяч дівчаток і жінок, які були змушені дізнатися слово «мужність»…
PS Мене не треба шкодувати, я відкриваю своє серце не за цим. Я сильна і я впораюсь. Як і сотні тисяч мам, які виростили своїх дітей без тат. Я захоплююсь кожною з нас ❤️ Все буде добре. Я дивлюся на це фото і розумію ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ ❤️ Я з ВАМИ ❤️ PSs Напишу ще тут. Ця посада не про чоловіків. Цей пост приголомшливих МАМАХ. Ця історія про мої стосунки з Донькою. Це наш з нею біль. Я нікого не звинувачую, не шкодую себе і дякую Богу за кожну секунду життя. Я дуже щаслива. А життя неймовірне. Чи то ще буде!!!

Анна Седокова

Джерело: instagram @annasedokova

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Анна Седокова: особисте життя зіркової мами

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Екс-соліска «золотого складу» дівочих гурту «Віа Гра» 34-річна Ганна Седокова справді дуже сильна людина – зараз вона успішна та затребувана співачка та бізнес-вумен. Живе в Америці та одна виховує трьох дітей. Старша донька Аліна вже підліток, їй уже 12, і це складно. Батько дівчинки і перший чоловік Сєдокової — футболіст Валентин Белькевич, якого вже немає в живих.


Моніці, молодшій сестричці Аліни, нещодавно виповнилося 6 років, її батьком став другий чоловік Сєдоковий бізнесмен Максим Чернявський, з яким вона прожила у шлюбі лише 2 роки.

Анна Седокова

Джерело: instagram @annasedokova

Про любов до батька своєї третьої дитини, сина Гектора, якому всього 4,5 місяці, Ганна Седокова писала багато і із задоволенням, не називаючи при цьому його імені. За її словами, він божеволіє від неї і обожнює сина. У мережі з'явилася стійка версія про те, що батько третьої дитини Сєдокової молодий 25-річний бізнесмен Артем Комаров.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Анна Седокова сполошила шанувальників провокаційним фото із сином та чоловіком
Знову у формі: Ольга Фреймут продемонструвала постать після третіх пологів


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 4,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти