Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="253198"]
Карантін # Коронавірус, Новини

Олена Кравець заразилася коронавірусом: офіційне повідомлення

Old date:
Current date: 2022.05.24
New date: 2020.08.25
0
Найпопулярніша акторка студії «Квартал-95» захворіла на Covid-19. Про це повідомила прес-служба студії. Коли саме Олена заразилася у

Найпопулярніша акторка студії «Квартал-95» захворіла на Covid-19. Про це повідомила прес-служба студії.

Коли саме Олена заразилася вірусом, не відомо, а розповіли про хворобу актриси, щоби пояснити її відсутність на зйомках нових випусків «Вечірнього Кварталу». Прокоментував ситуацію актор 95-го кварталу Євген Кошовий:
За кілька днів до зйомок аналіз нашої Олени, на жаль, показав позитивний результат на Covid-19, тож у найближчих ефірах її не буде. Сумно, але такими є наші реалії – ніхто не застрахований від цього вірусу.

Після такого неприємного вапна, всі колеги Олени так само склали тест на Covid-19, і більше ні в кого інфекція не була виявлена.


Благо, у решти акторів і членів знімальної групи результати тестів негативні, – сказав Кошовий.

Сама Олена Кравець поки що нічого про свою хворобу не повідомляє, але вона взагалі не велика любителька ділитися деталями свого особистого життя. На відміну від Марічки Падалко, яка так само захворіла, причому разом із дітьми. Ведуча докладно описала все, що відбувалося і відбувається у соцмережах.


Нагадаємо, 43-річна Олена Кравець багатодітна мама – разом із чоловіком Сергієм вони виховують трьох дітей: 4-річних близнюків Катюшу та Ванечку, 17-річну Машу, яка живе окремо від сім'ї.


Бажаємо Олені якнайшвидшого одужання


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x