Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="214835"]
Новини

Олена Кравець показала дорослу доньку: чому подорослішала дівчинка

Old date:
Current date: 2022.11.27
New date: 2019.05.27
0
Старшій доньці актриси студії «Квартал 95» Олени Кравець вже 16 років, і вона росте дуже самостійною дівчинкою. Фото Маші до Інстагу

Старшій доньці актриси студії «Квартал 95» Олени Кравець вже 16 років, і вона росте дуже самостійною дівчинкою.

Джерело: youtube.com/Женін Журнал

Фото Маші в Інстаграмі її мами і раніше з'являлися вкрай рідко, а після народження близнюків – лише у зв'язку з подіями. Так раніше Олена Кравець привітала доньку із 16-річчям, виклавши фото дівчинки з друзями, а днями похвалилася новим чином Маші у рекламній кампанії для бренду одягу своєї подруги Марини Лірник.

lennykravets Моя @ma_kravets для моєї @lirnik_shmirnik в лляному костюмі від @lirnik_shop. Моє кохання?

На фото Маша дуже серйозна - мабуть, так потрібно за сценарієм, нанесений легкий макіяж, який практично не порушує природність та юність моделі.


Закохана у цю дівчинку! Молодість, краса та розум - мої три слабкості ❤️ Знайомтеся! Це Маша @ ma_kravets!

Більше фото Маші наряди від Марини Лірник розмістили в акаунті магазину. А сама засновниця бренду та дружина Антона Лірника написала, що Маша – «перше в історії @lirnik_shop офіційна особа!»

Нещодавно стало відомо, що школярка Маша вже близько року не живе вдома. Про це Олена Кравець розповіла під час інтерв'ю доньці своїх друзів Жені на youtube-каналі «Жінін Журнал»:

Це було лихе рішення. Якби мені запропонували в 15 років жити з подружкою, я була б, напевно, найщасливішим підлітком на світі. А взагалі… вимушені обставини. З'явилися ці два зайці (близнюки), ми зрозуміли, що житлоплоща наша не достатня, не дозволяє «кожному по норочці» дати. Маша дорослішає, їй потрібен свій простір.

Джерело: youtube.com/Женін Журнал

Крім того, Машу треба щодня возити до школи, близнюків у садок, і Олена задумалася – добре, щоб вона жила десь неподалік школи і могла б сама до неї ходити. Почали шукати можливості та батьки машиною подруги запропонували свою допомогу – як варіант, переїхати Маші жити до них. Така зміна, за словами Олени, пішла на користь Маші – дівчинка подорослішала, стала більш самостійною.

Це така школа життя, яку ти проходиш або коли виходиш заміж або коли починаєш жити сам.

Нагадаємо, Олена Кравець одружена з колегою по 95-му кварталу Сергієм Кравцем з 2002 року. У лютому наступного, 2003 року в сім'ї з'явився первісток – Олена Кравець народила доньку Машеньку, а в серпні 2016 року на світ з'явилися чудові близнюки, дівчинка Катенька та хлопчик Ванюша.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (2 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти