Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="264032"]
Новини

Олена Кравець показала, як виросли її 4-річні двійнята

Old date:
Current date: 2022.08.20
New date: 2021.03.29
0
Зірка студії "Квартал 95" рідко показує своїх діток. Однак днями вона вийшла у світ у колі сім'ї і поділилася подробицями про

Зірка студії "Квартал 95" рідко показує своїх діток. Однак днями вона побачила світ у колі сім'ї і поділилася подробицями про сімейне життя.

Олена Кравець

Джерело: instagram.com/lennykravets

Свій вільний час Олена Кравець присвячує чоловікові та дітям. Нещодавно сімейство відвідало балет разом зі своїми двійнятами Іваном та Катериною. В інтерв'ю «Світському життю» акторка поділилася враженнями від виходу у світ із дітьми.
Як зізналася Кравець, молодші не висиджують тривалі уявлення, але поводяться добре. А чотирирічна Катя навіть особливо підбирає вбрання, перетворюючись на балерину.

«Треба йти до балетної школи», — каже Кравець доньці. Та їй відповідає: "Треба, мамо, треба, але я все вмію".


За словами зіркових батьків, вони вже віддали двійнят на бальні танці. Також дітки самі хочуть займатись ще й латино-американською хореографією.

Діти Олени Кравець

Джерело: instagram.com/lennykravets

Зазначимо, що Олена Кравець сама раніше активно займалася танцями. Вона була учасницею проекту «Танці із зірками», після якого особливо полюбила танцювати. Але поки що у неї немає часу на постійні тренування.


Дивіться відео, як виросли дітки акторки студії "Квартал 95".Нагадаємо, Олена Кравець та її чоловік Сергій одружилися у 2002 році. У пари є троє дітей. Вони також виховують 18-річну доньку Марію. Дівчинка нещодавно відсвяткувала повноліття. Батьки влаштували їй пишну вечірку для друзів та подарували обручку. Самі не були присутні. До речі, Марія також займається танцями. Вона навчається в одній із найпопулярніших шкіл країни «Тодес» Алли Духової.Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x