Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="278906"]
Новости

Дружина Тимура Мірошниченка розповіла про стан здоров’я маленького сина

0
Телеведучий Тимур Мірошниченко та його дружина Інна розповіли про стан здоров'я свого усиновленого сина під час трансляції програ

Телеведучий Тимур Мірошниченко та його дружина Інна розповіли про стан здоров’я свого усиновленого сина під час трансляції програми «Ранок у Великому Місті».

Джерело: instagram@_inna_mi_

Подружжя розповіло, що багатьом потенційним усиновлювачам не підійшов малюк через його значні проблеми зі здоров’ям.

Інна повідомила, що існує ймовірність, що хлопчик ніколи не зможе оволодіти мовленням, а також вона зізналася у наявності у нього проблем з психологічним розвитком.

«У нього купа діагнозів. У нього значне відставання в розвитку — він дуже рано народився з вагою 1,4 кг, пролежав в інтенсивній терапії та пережив важку операцію, і витратив дуже багато сил, щоб просто вижити. Розмір одягу в нього відповідає дитині 9 місяців. Також він має фізичні вади: викривлена грудна клітка, є травми головного мозку, є вади психологічного розвитку невизначеної етіології. Можливо, він не заговорить і повноцінно не розвиватиметься, ніхто не знає, як це буде. До того ж у нього грижа і є проблеми з очима», — розповіла Інна.


Тимур Мірошниченко пояснив, чому вони вирішили стати батьками дитини з проблемами зі здоров’ям. За його словами, практично неможливо усиновити здорову дитину.

Тимур Мірошниченко, Інна Мірошниченко

Джерело: instagram@_inna_mi_

Ведучий зазначив, що «здорових дітей там немає апріорі», вказуючи на складну ситуацію в системі усиновлення.

Також Мірошниченко розповів про свою першу зустріч з усиновленим сином. Він описав хлопчика як дуже маленького та переляканого, але зазначив, що він відразу пішов до Інни.

Раніше Інна Мірошниченко зізналася у своєму Instagram, що вже встигла полюбити малюка так само сильно, як і своїх власних дітей – доньку Мію та сина Марка.

 «Це дуже важко пояснити. Але ми вже любимо його так само сильно, як Мію і Марка. Бо він син, народжений серцем».

Подружжя зможе забрати свого прийомного сина 22 липня, зараз він проживає в дитячому будинку в Житомирі.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты