Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="43409"]
Новини

Дочка Юлії Висоцької почала одужувати

Old date:
Current date: 2023.02.03
New date: 2014.02.17
0
Сьогодні до ЗМІ надійшла нова інформація про стан здоров'я доньки Андрія Кончаловського та Юлії Висоцької – Марії Кончаловської.
Юлія Висоцька з дітьми (фото: ВКонтакте)

Юлія Висоцька з дітьми (фото: ВКонтакте)

Сьогодні до ЗМІ надійшла нова інформація про стан здоров'я доньки Андрія Кончаловського та Юлії Висоцької – Марії Кончаловської.

14-річна Маша пішла на виправлення і лікарі почали виводити дівчинку зі штучної коми, в якій вона була занурена 4 місяці тому.

Нагадаємо, що 12 жовтня 2013 рокуМарія потрапила у ДТП у Франції. Дівчинка не була пристебнута ременями безпеки, тож сильно постраждала. Довгий час найкращі спеціалісти виборювали життя Маші, а батьки ні на хвилину не відходили від доньки.

Про те, що Машу почали виводити з коми, повідомив Єгор Кочаловський, сказавши, що хоч ця новина і радісна для всіх, але попереду на дівчинку чекає тривалий реабілітаційний період.


Крім того, через тривале кисневе голодування у мозку Марії могли відбутися незворотні зміни. Але медики дають досить оптимістичні питання щодо стану здоров'я 14-річної Маші.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти