Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="29140"]
Новини

Дочка мільярдера Дональда Трампа виклала фото новонародженого сина

Old date:
Current date: 2022.05.24
New date: 2013.10.17
0
Відома модель та дочка мільярдера Іванка Трамп ощасливила свого батька, народивши йому другого онука. Іванка вирішила, що не буде

Іванка Трамп із новонародженим сином
Відома модель та дочка мільярдера Іванка Трамп ощасливила свого батька, народивши йому другого онука.

Іванка вирішила, що не довго приховуватиме від громадськості фотографії свого сина і виклала їх у Мережу. Хлопчика назвали Джозеф Фредерік Кушнер, на честь двох дідусів. Дідуся її чоловіка, бізнесмена Джареда Кушнера звали Джозеф. Іванка розповіла, що захоплюється його силою духу та правильними поглядами на життя та на сімейні цінності. Ці якості новоспечена мама хотіла б виховати у своєму синові.
А дідусь Іванки - Фредерік також зумів побудувати свою сімейну фортецю, традиції якої дотримуються династією Трампів і досі.


Арабелла зі своїм новонародженим братом
У 2011 році Іванка народила першу дитину – доньку Арабеллу. Дівчинка дуже хотіла братика, тому батьки не стали відкладати народження другого малюка у довгу скриньку та ощасливили не лише доньку, а й Дональда Трампа, який вчетверте став дідусем!


 


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x