Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="272468"]
Новини

Дмитро Монатік показавши, як відпочиває з дітьми на Мальдівах

Old date:
Current date: 2022.11.26
New date: 2022.02.01
0
Популярний співак Дмитро Монатік поділився новими сімейними світлинами. Після масштабного туру США MONATIK вирішивши відновити �

Популярний співак Дмитро Монатік поділився новими сімейними світлинами.

Дмитро Монатік

Джерело: instagram.com/monatik_official

Після масштабного туру США MONATIK вирішивши відновити сили на Мальдівах. На тропічний острів артист вирушив разом із дружиною Іриною та синами Данилом та Платоном.

Дмитро рідко публікує фотографії з дітьми та коханою, але під час відпустки порушивши традицію. Судячи зі знімків, батьківщина проводитиме відпустку, насолоджуючись прогулянками пішки, пляжним відпочинком та купаннями в океані.

Джерело: instagram.com/monatik_official

Дмитро Монатік із загоном та дітьми

Джерело: instagram.com/monatik_official

А від вечора вони проводять за спілкуванням. Зупинилася зіркова батьківщина на одній із вілл курортного комплексу JOALI Maldives.


Дмитро Монатік та Ірина Монатік із синами

Джерело: instagram.com/monatik_official

«Земля з-під ніг…
Так Ось воно щастя!
Я раніше не міг так.
Прощався із пристрастю…

Очі в океан…», — поділився емоціями від відпочинку Дмитро.

Дружина співака теж радує підписників яскравими фото з відпусткою. У дописах вона також ділитися думками про життя:

«Життя прекрасне, насамперед тому, що ми живі. І щодня на нас дивляться діти з широко розплющеними очима, повторюючи кожен жест і кожен крок. І саме їм важливо ввести в голову, що все обов'язково буде добре, і життя прекрасне, попри все!»

Ірина Монатік про відпустку на Мальдівах

Джерело: instagram.com/irinamonatik

У коментарях пару підтримали не лише прихильники, а й зіркові друзі. Наталка Денисенко, Леся Нікітюк та Ірина Горова залишили теплі слова та побажання.

"Всі смайли світові вам", - написала Леся Нікітюк; «Боже, яка істинна краса і любов», — відреагувала Наталка Денисенко; «Це бездоганна картина! Мрія! Люблю вас! Неповторні», «Чудова сім'я! Щастя безмежного вам» — поділилася підписники.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти