Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="55915"]
Новини

Дієтологи назвали найефективнішу дієту

0
Краш-дієти названі найефективнішими для зниження зайвої ваги для тих, хто страждає на ожиріння. Такого висновку дійшли вчені
Жінка на дієті (фото: Fotolia)

Жінка на дієті (фото: Fotolia)

Краш-дієти названі найефективнішими для зниження зайвої ваги для тих, хто страждає на ожиріння. Такого висновку дійшли вчені з Університету Мельбурна.

Проте експерти в галузі дієтології та охорони здоров'я вважають, що довгострокові дієти більш ефективні та корисні для здоров'я. Але радикальні або краш-дієти, все ж таки, більш ефективні саме для тих, хто страждає на ожиріння.

Експерти спостерігали за 200 людьми, які страждають на ожиріння. Половина з досліджуваних змогла скинути 12,5% віча тіла протягом 12 тижнів, решта позбулася зайвих кілограмів протягом 36 тижнів. Але кількість людей, які знову набрали втрачену вагу протягом трьох років після схуднення, була однаковою. Це говорить про те, що краш-дієти та довгострокові дієти однаково ефективні.

На думку австралійських учених, краш-дієти, які допомагають швидко позбавитися зайвих кілограмів, мотивують людей дотримуватися правильного харчування, щоб знову не набрати зайвої ваги.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Система живлення голлівудських зірок. Дієта «5 факторів»


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти