Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273323"]
Все буде УКРАЇНА!, Новини

Девід Бекхем показавши, у яких умовах живуть породіллі у Харкові

Old date:
Current date: 2022.09.29
New date: 2022.03.21
0
Британський футболіст та модель Девід Бекхем віддав свій інстаграм харківській лікарці, щоб показати правду про Україну. Недо

Британський футболіст та модель Девід Бекхем віддав свій інстаграм харківській лікарці, щоб показати правду про Україну.

Девід Бекхем показавши, як в умовах війни працює пологовий будинок у Харкові

Джерело: instagram.com/davidbeckham

Недолуга російська армія за 25 днів війни показала, що може воювати лише з адміністративними будівлями, дитячими садками та школами. Окупанти атакують ракетами та бомбами, вбиваючи жінок та дітей. У цих людей немає нічого святого, і весь світ про це знає.

На захист України стали відомі зарубіжні знаменитості — вони розповідають правду про страшні події в нашій державі і збирають фінансову допомогу для потерпілих від російської агресії. Так, нещодавно відомий футболіст Девід Бекхем віддав свою сторінку в інстаграм, на яку підписано 71,6 мільйона людей, керівниці Харьківського перинатального центру Кондратовій Ірині Юріївні.

«Сьогодні я надав свою соцмережу Ірині, яка завідує перинатальним центром у Харкові, Україна, де вона допомагає матерям народжувати. У сторіз можна дізнатися більше про дивовижну роботу, яку робить Ірина та інші медичні працівники для спасіння життя в Україні», — повідомив Бекхем.


Ірина Юріївна показала, як працює лікарня, як живуть вагітні та породіллі в умовах війни. У перші дні агресії медики перемістили всіх майбутніх та новоспечених мам з малюками біля підвалу. Втім, деяким діткам довелося позбутися безпосередньо в лікарні, оскільки вони підключені до кисневого обладнання.

«Це були страшні три години, які ми провели разом. На жаль, немовлят, які перебувають у реанімації, ми не можемо забрати у підвал, бо вони залежать від роботи спеціального медобладнання. Перші дні були найважчими. Треба було навчитися працювати під час бомбардувань та авіаударів», - розповіла Ірина.

Війна у Харкові

Джерело: instagram.com/davidbeckham

Крім фотографій підвалу та лікарні, лікарка також показала медичне кисневе обладнання, яке подарувала міжнародна організація ЮНІСЕФ, послом якої виступає Бекхем.

Джерело: instagram.com/davidbeckham

Нагадаємо, раніше британський футболіст разом зі своєю дружиною Вікторією Бекхем пожертвували дітям України 1,3 млн. доларів.

 

Переглянути цю публікацію в Instagram

 

Публікація від David Beckham (@davidbeckham)Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти