Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="230216"]
Новини

Дитячий День народження: зірки, які привітали дітей у жовтні

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2019.10.28
0
У жовтні чимало дітей зіркових батьків відзначають свій день народження. Давайте ще раз привітаємо їх, забувши на якийсь час про «зоряний» ст

У жовтні чимало дітей зіркових батьків відзначають свій день народження. Давайте ще раз привітаємо їх, забувши на якийсь час про «зоряний» статус, який йде на другий план, коли мова заходить про найцінніше – про дітей.

діти зірок іменинкі жовтня

Важко сказати, якого віку дитина залишається для мами дитиною. Мабуть, немає такої цифри. Серед іменинників жовтня зовсім малюки та дітки — підлітки, і всі вони самі для своїх батьків.

Оля Полякова

Джерело: Instagram @polyakovamusic

Молодшій доньці суперблондинки української естради Олі Поляковій Алісі 5 жовтня виповнилося 8 років


Наталі Імбрулья

Австралійсько-британська актриса, співачка та автор пісень 44-річна Наталі Імбрулья вперше стала мамою – 9 жовтня вона народила сина, якого назвала Макс Валентин.

Різ Уізерспун

Старший син Дікон Різ Візерспун відзначив 16-річчя 23 жовтня.

Селін Діон

Канадська співачка Селін Діон привітала близнюків із 9-м днем ​​народження 24 жовтня.

Сара Джессіка Паркер

Зірка серіалу «Секс у великому місті» Сара Джессіка Паркер та її чоловік, актор Меттью Бродерік привітали з 17-річчям свого первістка, сина Джеймса Вілкі.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти