Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="275267"]
Новини

Даша Квіткова та Нікіта Добринін відсвяткували перший день народження сина

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2022.07.14
0
13 липня синочку Даші Квіткової та Нікіті Добриніна виповнився рік. Враховуючи ситуацію в Україні, зіркова батьківщина відсвяткувала де

13 липня синочку Даші Квіткової та Нікіті Добриніна виповнився рік. Враховуючи ситуацію в Україні, зіркова батьківщина відсвяткувала день народження вдома. Не обійшлось і без атмосферної фотосесії для сімейного архіву.

Саме рік тому Даша та Нікіта вперше стали батьками, у парі з «Холостяком» народився син Лев. З цієї нагоди батьки влаштували миле сімейне свято та поділилися найзворушливішими моментами з підписниками.

На фотографіях тато та син вдягнуті у однакові вишиванки. Це дуже символічно, адже під час війни зіркова пара залишається в Україні, Даша та Нікіта перейшли на українську мову та роблять все, щоб виховати свого сина справжнім патріотом.

Для Льова батьки зробили сюрприз і подарували йому перший іменинний тортик.


Рік! Вже цілий рік нашому найкращому хлопчику. Це був найважливіший рік нашої життя. Вона знімала наші пологи, і зараз дуже символічно, що фото на перший рік теж робить вона…», — написала біля підпису до знімків Квіткова.

Щасливий батько також поділився своїми емоціями.

«Лев став подарунком долі, наша мрія, стимул ставати кращими та щасливішими. Діти є наша країна. І сьогоднішній день народження сина, це привід вірити, що радість ще є і завжди має залишатися бажання жити далі», – написавши Нікіта.

Шанувальники парі відразу почали вітати іменинника та його батьків:

  • Такий гарненький, вітаю, Даша, передавайте привіт пупсику. Сладкий хлопчик такий.
  • Вітаю карапуза.
  • Який солоденький хлопчик. Дивуєшся і собі хочеться.
  • Яка маленька булочка, з днем ​​народження, Левку! Зростати на радість батькам.

Даша змонтувала короткий ролик, у якому зібрала найкращі моменти із сином, починаючи з народження: «Обережно, відео викликає сльози. Дякую, що пережили разом з нами цей рік. Далі – більше”.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти