Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274198"]
Новини

Даша Квіткова та Ілона Гвоздьова з дітьми повернулися до Києва: фото

Old date:
Current date: 2022.07.01
New date: 2022.05.17
0
Дві популярні зіркові матусі зрештою змогли повернутися додому. Путь був нелегким, але вони щасливі бути разом із рідними. Дивуємось

Дві популярні зіркові матусі зрештою змогли повернутися додому. Путь був нелегким, але вони щасливі бути разом із рідними. Дивимось перші фото з'єднаних батьківщин.

Даша Квіткова та Ілона Гвоздьова з дітьми повернулися до Києва: фото

Джерело: instagram.com/kvittkova

Українська блогерка та мама сина Даша Квіткова переховувалась від війни на заході України, а від танцівниці Ілони Гвоздьової разом з двома дітьми — в Італії. Нарешті знаменитості змогли повернутися до Києва, та не приховують: шлях назад був надважким.
Так, Квіткова в інстаграм зізналася, що після понад двох годин у дорозі була змушена повертатися назад, бо забула документи. Через це батьківщина змогла дістатися квартири лише о 22:30. Ще однією перепоною стало те, що Даші довелося їхати на інший кінець міста за ключами, і все це у комендантську годину. Вона зупинялася на кожному блокпості, через що потрапила додому лише о 0:30.

Даша Квіткова повернулася до Києва

Джерело: instagram.com/kvittkova

У кожному разі Даша щаслива поверненню додому. Нарешті вона змогла поєднатися з чоловіком Микитою Добриніним. Кілька днів тому пара навіть відзначала приємну подію — 10 місяців від народження їхнього первістка, сина Льова.


«10 місяців найкласнішому хлопчику! Дякуємо Богу, що у нас є такий офігенний сенс життя».


Даша Квіткова та Микита Добринін

Джерело: instagram.com/kvittkova

Хореограф Ілона Гвоздьова також не змогла не повідомити про своє повернення. Вона довго чекала на з'єднання зі своїм чоловіком. Нарешті це сталося, про що вона розповіла у своєму блогу в інстаграм. Артистка зазначила, що дорога була дуже важка, та ділитися деталями поїздки не стала. В Україні її з дітьми зустрів дідусь, а вже потім вона нарешті побачила коханого чоловіка.


«Сміливість — це під час війни повернутися до чоловіка, поєднати сім'ю і вчитися жити по-новому не дивлячись ні на що», — прокоментувала своє повернення Ілона Гвоздьова.

Джерело: instagram.com/ilonagvozdeva

Ілона Гвоздьова з чоловіком та дітьми

Джерело: instagram.com/ilonagvozdeva


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x