Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="229155"]
Новини

Близькі Анастасії Заворотнюк виступили проти брехні та танців на крові

Old date:
Current date: 2022.12.04
New date: 2019.10.16
0
Хвороба актриси Анастасії Заворотнюк викликала небувалий ажіотаж у російській пресі та породила масу найжахливіших чуток. Близькі

Хвороба актриси Анастасії Заворотнюк викликала небувалий ажіотаж у російській пресі та породила масу найжахливіших чуток. Близькі акторки виступили проти інформаційної атаки.

Джерело: instagram @podderzhka_azavorotnyuk

Професія актора має на увазі чималу публічність, але при цьому багато хто забуває, що це лише частина роботи, але повагу до чужого особистого життя ніхто не скасовував. Після того, як у ЗМІ потрапила інформація про тяжке захворювання Анастасії Заворотнюк, не припиняються спроби неохайних журналістів проникнути до лікарні, дізнатися діагноз, розпитати дітей та чоловіка Насті. Через відсутність інформації, на жаль, багато хто вигадує власні «новини», причому, схоже, жодних моральних обмежень у них немає. 9 жовтня близькі Анастасії створили аккаунт в Інстаграме для боротьби із фейками. І ось днями зі сторінки мікроблогу вони вперше звернулися до шанувальників актриси та просто небайдужих до її долі людей.

Заворотнюк

Джерело: instagram @a_zavorotnyuk

Анастасія справді зараз проходить курс лікування. При цьому вона не була в комі, ніколи не була підключена до апарату штучної вентиляції легень, не впадала в стан «сопору», втрати пам'яті, зміненої свідомості, паралічу або повної атрофії м'язів. Все це вигадки. Щоправда, є захворювання і є рішуча мета його перемогти.

Джерело: instagram @a_zavorotnyuk

Ми не просимо нічого, окрім щирої молитви від людей, які співпереживають, і ПОВАГИ до бажання близьких не виносити на загальний огляд деталі хвороби — це особисте. І нехай Бог простить усіх тих, хто спекулює на цій темі, хто робить заголовками своїх статей, які дуже кричать, придуманими «подробицями» і безпідставними прогнозами, хто дозволяє собі всілякі провокації, звинувачення в піарі та засудження родичів.


Джерело: instagram @podderzhka_azavorotnyuk

Ми щиро бажаємо нікому не зіткнутися з хворобою і не знати про неї жодної правди. А для тих, хто ставиться до ситуації з розумінням, ми обов'язково спростовуватимемо тут «сенсаційні заяви» та «інсайдерську інформацію» від неохайних ЗМІ.
Дякуємо за вашу підтримку!

Бажаємо Насті одужання, а її сім'ї сил та підтримки.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 4,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти