Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="251182"]
Новини

Вагітна Світлана Тарабарова показала, як справляється з лопатою

0
В очікуванні другого малюка Світлана Тарабарова активно облаштовує життєвий простір своєї родини, що росте. У кожної жінки

В очікуванні другого малюка Світлана Тарабарова активно облаштовує життєвий простір своєї родини, що росте.

Світлана Тарабарова

Джерело: Instagram @tarabarova

У кожної жінки на останніх місяцях вагітності спрацьовує так званий «інстинкт гніздування», коли з'являється непереборне бажання змінювати, покращувати, упорядковувати, створювати ідеальне «гніздо» для майбутнього малюка. Світлана Тарабарова не виняток – тим більше, що має просто величезне поле для дій. Нещодавно вони з чоловіком стали власниками власне будинку, де зараз триває активний ремонт, і Світлана вирішила власноруч посадити дерево перед будинком.

Джерело: Instagram @tarabarova

Діти, дім та дерева мають зростати одночасно ☝?? І це все про нашу батьківщину прямо зараз?

Джерело: Instagram @tarabarova

Сильно вагітна Тарабарова з лопатою в руках виглядає дуже незвично, але ще раз доводить – вагітність, це не хвороба і жінка цілком здатна багато на що в цей період. І це нормально!


Джерело: Instagram @tarabarova

Для мене важливо було дати життя одному з наших дерев — це була одна з моїх мрій?

Джерело: Instagram @tarabarova

Повірити не можу, що на наших очах народжується наш маленький сад?
Тут і фруктові дерева, і ялинка, і маленькі дуби, липи, клен та кущ аґрусу ☝?

Судячи з фотографій, які Світлана публікує в Інстаграмі, її вагітність протікає спокійно. Вона чудово проводить час зі своїм маленьким сином на свіжому повітрі.

Джерело: Instagram @tarabarova

Літо — маленьке веселе життя?

Нагадаємо, українська співачка TARABAROVA, у світі Світлана Тарабарова, одружена з Олексієм Бондарем з осені 2016 року. До офіційного одруження вони зустрічалися майже 5 років. 9 вересня 2018 року Світлана народила первістка та назвала хлопчика Ванечкою.

Джерело: Instagram @tarabarova

Джерело: Instagram @tarabarova

Джерело: Instagram @tarabarova

Про свою другу вагітність Світлана Тарабарова розповіла публіці сама — 19 травня опублікувала дуже красиві чорно білі фото, на яких продемонструвала животик, що помітно округлився. В інтерв'ю Світлана розповіла, що вже знає стать майбутнього малюка, але ділитися цим знанням із публікою поки що не стане.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (2 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти