Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="234417"]
Новини

Аніта Луценко показала доньку та підтримала мам малюків: ти не одна і все пройде

Old date:
Current date: 2022.09.29
New date: 2019.12.11
0
Спортсменка, телеведуча та мама Аніта Луценко написала слова підтримки мамам діток до року. Аніта Луценко вже давно не приховує

Спортсменка, телеведуча та мама Аніта Луценко написала слова підтримки мамам діток до року.

Аніта Луценко вже давно не приховує обличчя своєї 3-річної доньки, але фото з нею публікує в Інстаграмі дуже рідко. Цього разу вона порадувала фоловерів милим домашнім знімком з Мією і написала слова підтримки всім мамам, які виховують дітей молодшого року.

Сьогодні я хочу підтримати жінок, які вперше стали мамами менш як рік тому ??
Це такий складний період, коли ти:
? не відчуваєш своє тіло таким, яким воно було до пологів
? ти сутулий і болить спина
? ти за будь-яких розкладів «погана мати» ))
? у тебе швидше за все конфлікти з коханим ( міг би більше допомагати, чую я майже від усіх, хто народив ??♀️)
? кришаться зуби і випадає волосся
? ти випадаєш із кола спілкування бездітних
? ти тупо хочеш спати
? ти хочеш побути одна, але совість каже, що тобі має бути соромно такого хотіти
? ти випити навіть з горя не можеш?

Крихітки! Головне дожити до 1 року? обіймаю кожну таку дівчинку, і ти не одна і все пройде! І життя знову буде? і ти відчуватимеш на 100% зарядженою батарейкою, тільки плюс у тебе Нова людина поруч = кохання всього світу в серці ❤️
PS Якщо вам не близькі ці відчуття, то я вітаю вас — ви розумничка.


Мабуть, такі почуття, які описала Аніта, знайомі майже кожній молодій мамі, особливо коли вона вирощує первістка. Не вистачає досвіду, ще надто свіжі спогади про «вільне» життя, і зовсім незрозуміло, коли стане легше, і чи взагалі стане. На слова Аніти відгукнулися передплатниці її Інстаграма: «Дякую велике) Відразу відчула підтримку, і з полегшенням видихнула) Тепер тільки вперед з високо піднятою головою, бо втратило нам до року ще 4 місяці ❤️», «У мене з першим таке було. З другим навпаки, літати хочеться, жити, радіти і щодня гарний настрій, навіть якщо не виспалася», «Чому мені ніхто не сказав цього два роки тому…? Відмінні слова!!!) і дуже правильні)».

Раніше Аніта Луценко розповіла, як вирощує Мію, чим захоплюється дівчинка, і чому вона не ходить на всілякі розвивалки.

Про Міє та її заняттях) Їх особливо немає) я не прихильник пораненого розвитку, точніше екстремально-стрімкого)
Мія ходить у садок, так, там є зарядка та малювання, але вона не ходить поки що на гімнастику, спеціальні розвивалки чи спорт секції??? Я не думаю, що це добре або погано, просто мені здається це зараз природним і все що їй потрібно це кохання

Нагадаємо, свою дівчинку Мію Аніта Луценко народила 7 червня 2016 року, і про цю важливу подію телеведуча сама розповіла шанувальникам вже наступного дня, виклавши в Instagram фото маленької ручки з бірочкою з пологового будинку.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (3 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти