Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="232875"]
Новини

Ані Лорак показала доньку – свою копію

Old date:
Current date: 2023.02.01
New date: 2019.11.24
0
Колишня українська співачка Ані Лорак привітала своїх передплаток із Днем матері та показала фото з донькою. Остання неділя

Колишня українська співачка Ані Лорак привітала своїх передплаток із Днем матері та показала фото з донькою.

Джерело: Instagram @anilorak

В останню неділю листопада День матері святкують у Росії, і Ані Лорак, яка останніми роками живе в Москві, вітає фоловерів Інстаграма з цим локальним святом.

Джерело: Instagram @anilorak

З Днем Матері! Усіх матусь світу! Будьте здорові та улюблені завжди!

На фото Сонечка неймовірно схожа на маму, і незрозуміло, чи це ракурс такий вдалий вибрав фотограф, чи відретушований знімок надмірно. Як би там не було, і мама та донька позують майже професійно та виглядають щасливими.


Фоловери також відзначили схожість Сонечки з мамою, про що й написали в коментарях: «Така красуня стає маля дуже схожа на вас ? раніше взагалі не бачила подібності», «Соня така доросла ? красуня ?", "Зі святом вас?! Як Соня схожа на вас?!», «Софія просто красуня»

Джерело: instagram @muratnalca

Але заради справедливості варто зауважити, що Сонечка не менше ніж на Кароліну схожа на свого тата, який після розлучення залишився жити в Києві, але приїжджає до доньки до Москви.

Джерело: instagram @anilorak

Нагадаємо, Ані Лорак прожила у шлюбі з турецьким бізнесменом Муратом Налчаджіоглу 9 років – гучне весілля відбулося у 2009 році. Восени 2010 року стало відомо, що Ані Лорак вагітна і чекає на дівчинку, яка і з'явилася на світ у призначений термін, 9 червня 2011 року.

Влітку 2018-го в сім'ї вибухнув скандал, коли Мурата помітили у компанії молодої привабливої ​​брюнетки в одному з київських клубів, а фото та відео потрапили до мережі. Незабаром Кароліна подала на розлучення та забрала доньку до Москви, де дівчинка пішла до першого класу. У лютому 2019-го Ані Лорак та Мурат Налчаджіоглу офіційно розлучилися. В даний час обидва старанно будують нові стосунки, публікуючи у соцмережах фото з новими партнерами.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (2 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти