Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="73107"]
Новини

Анджеліна Джолі болісно схудла: що трапилося з акторкою?

0
Струнка від природи голлівудська актриса Анджеліна Джолі останнім часом вселяє все більше побоювань з приводу своєї хворобливості.

Струнка від природи голлівудська актриса Анджеліна Джолі останнім часом вселяє все більше побоювань щодо своєї хворобливої ​​худорлявості. Нещодавно папараці вдалося сфотографувати артистку на прогулянці з дітьми та її вигляд дуже насторожив шанувальників.

Анджеліна Джолі - фото

Анджеліна Джолі

Що ж сталося з Анджеліною Джолі?

Західні ЗМІ повідомляють, що за словами інсайдерів сімейства Джолі-Пітт стало відомо про захворювання Анджеліни Джолі, через яке вона стрімко худне. Ця надмірна худорлявість зовсім не фарбує артистку, навпаки, надає її формам незграбності та хворобливого вигляду.

Кілька років тому журналісти також активно порушували тему надмірної худорлявості Джолі. Але в порівнянні з тим часом зараз жінка виглядає ще худшою і навіть виснаженою. Виступають на тілі вени і кістки, дуже тонкі руки і втомлений вигляд кажуть самі за себе.

Проте стрімке схуднення Джолі цілком зрозуміле. Адже за останні два роки актриса пройшла через дві складні операції — подвійну мастектомію та видалення яєчників. Голлівудська діва змушена була піти на це, щоб запобігти ризику розвитку раку, який становив понад 80% у її випадку. Відомо, що мама Анджеліни Джолі померла від раку яєчників.


Справді, найгірші часи залишилися в минулому, але інсайдери впевнені, що артистка серйозно хвора та ретельно приховує свій стан. Як повідомляє американський таблоїд «Star» Джолі виглядала сильно схудлою і втомленою, коли її востаннє бачили на прогулянці з дітьми. Але вона всіляко намагається приховати свої проблеми зі здоров'ям, про які тепер уже здогадуються її оточення та шанувальники.

Анджеліна Джолі - фото

Анджеліна Джолі

Лікарі також стурбовані станом здоров'я актриси та пояснюють її худорлявість стресом і менопаузою, що наближається. Усі пережиті недавні проблеми зі здоров'ям та інші фактори можуть спричинити депресію в актриси. Але зазвичай, перед менопаузою жінки набирають вагу і Джолі варто було б погладшати на кілька кілограмів, тому що її скотина до добра не доведе, вважає доктор онкологічного медичного Ліннеа Чар.

Анджеліна Джолі - фото

Анджеліна Джолі та Бред Пітт

Фото: Instagram

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як Анджеліна Джолі вирішує свої проблеми

Анджеліна Джолі та Бред Пітт звернулися до сімейного психолога


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти