Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="263408"]
Новини

Анатолій Анатолич та Юла розповіли, як назвуть сина

Old date:
Current date: 2022.05.18
New date: 2021.03.11
0
У сім'ї популярного ведучого Анатолія Анатолича та піарниці Юли наближається поповнення. Подружжя готується стати батьками втретє

У сім'ї популярного ведучого Анатолія Анатолича та піарниці Юли наближається поповнення. Подружжя готується стати батьками втретє і вже розкрили ім'я майбутньої дитини.

Анатолій Анатолич та Юла про ім'я майбутнього сина

Джерело: instagram.com/anatoliyanatolich

Анатолій Анатолич та його дружина не стали приховувати чудові новини про поповнення. Щойно животик Юлії Бойко (справжнє ім'я) став помітним, вони розповіли шанувальникам радісну новину. Більше того, 8 березня кохані навіть розкрили стать малюка — у них буде хлопчик!
Про це подружжя повідомило в ранковому шоу «Ранок з Україною», розрізавши торт. Начинка виявилася блакитною, що й підтвердило стать дитини. Тепер же Юла та Анатолич гадають, як назвати сина. Мамочка пропонує зупинити вибір на ім'я Анатолій.

Анатолій Анатолій діти

Джерело: instagram.com/anatoliyanatolich

Як назвати хлопчика? Ми вже оговталися від приємного шоку. У нас буде син! Ще раз повторю це вголос. А тепер питання? Як назвати хлопчика? У нас є імена на три дівчинки вперед, а ось із іменами для хлопчика – питання. Анатолій Анатолич джуніор?»,


— запитала вона перед передплатниками Інстаграма.

Користувачі стали пропонувати свої варіанти. Дехто погодився з ідеєю назвати хлопчика Анатоліч-Джуніор, інші почали ділитися своїми ідеями. Серед найпопулярніших імен звучали Мар'ян, Марк, Лев.


  • «Назвати, звісно, ​​Анатоліє! Тут і вигадувати нема чого! «
  • "Ярослав Анатолійович".
  • «Вітаємо, це щастя! Міцного здоров'я мамі, малюкові та всій сім'ї».
  • "Євген Анатолійович".

 

Переглянути цю публікацію в Instagram

 

Публікація від ЮЛА PR & music business (@yulattt)


Нагадаємо, про те, що Анатолій Анатолич та Юла знову стануть батьками, стало відомо 24 лютого. Тоді подружжя опублікувало сімейний знімок, на якому вже виднілися ознаки вагітності дружини ведучого. Також у пари є дві доньки – Аліса та Лоліта. До речі, Анатолій зізнавався, що було б цікаво мати ще сина.


«Народжувати сина для нас не було ніколи надціллю. Але якщо цього разу буде син, це буде достеменно цікаво і пощастить випробувати зовсім інші відчуття. Син — це не дочка, начебто банально це не прозвучало», — зазначив він.


Що ж, через кілька місяців мрія ведучого здійсниться і він зможе пізнати всю красу виховання хлопчика.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x