Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="207374"]
Новини

Аліна Гросу здивувала вагітним животом

Old date:
Current date: 2022.12.09
New date: 2019.02.05
0
Співачка Аліна Гросу переполошила шанувальників, опублікувавши в Інстаграмі «вагітне» фото. На знімку 23-річна Аліна позує

Співачка Аліна Гросу переполошила шанувальників, опублікувавши в Інстаграмі «вагітне» фото.

Аліна Гросу

Джерело: instagram @alina_grosu

На знімку 23-річна Аліна позує перед камерою, притримуючи великий живот дуже характерним для вагітних жестом. При цьому передплатники звернули увагу на обручку на пальці Аліни, вважаючи її заручною. Інтригу дівчина зберігати не стала і жартівливо пояснила свій образ у підписі до знімку. Щоправда, не всі зрозуміли?

Аліна Гросу

Джерело: instagram @alina_grosu

alina_grosu Це тимчасово????? просто їла багато борошняного??‍♀️

Фоловери дружно почали коментувати фото – багато хто вважає, що «вагітність» їй личить: «Аліна тобі дуже йде??❤️», «Мучне ? головне не огірка з цукерками та оселедець з апельсинами?», «Вам йде дуже красива?❤️», «А від кого можна впізнати»


Насправді, це Аліна в образі Ольги Соколової, персонажа нового фільму «Замок на піску», який знімають на замовлення телеканалу «Україна». Раніше співачка натякнула, що дія картини відбувається у 90-ті.

 

Переглянути цю публікацію в Instagram

 

Публікація від GROSU (@alina_grosu)

alina_grosu #замокнапеске Отже..Вона звалася Ольгою Соколовою…
Які ваші припущення?) про що буде картина????


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти