Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="211104"]
Новини

Олена Шоптенко показала сина, що підріс

Old date:
Current date: 2022.05.18
New date: 2019.04.03
0
Хореограф та танцівниця Олена Шоптенко поділилася рідкісними фото з 9-місячним малюком. Свого улюбленого хлопчика Олексія Олена пре

Хореограф та танцівниця Олена Шоптенко поділилася рідкісними фото з 9-місячним малюком.

Олена Шоптенко

Джерело: instagram @alena_shoptenko

Свого улюбленого хлопчика Олексія Альона вважає за краще не показувати в соцмережах, а якщо й публікує рідкісні фото, то лише зі спини. Днями вона погодилася на фотосесію із сином для українського глянцю та опублікувала фото в Інстаграмі.
Олена Шоптенко

Джерело: instagram @alena_shoptenko

Час з 6-10 ранку — це тільки наш із сином час, коли ми «чухаемся», «кублимся», а також боремося з чищенням носа (мами мене зрозуміють?), Перш ніж я йду на роботу.
І, я сподіваюся, у нас із сином назавжди залишиться традиція спільно снідати.

Олена Шоптенко

Джерело: instagram @alena_shoptenko

Олена Шоптенко – працююча мама, якій гостро не вистачає часу з дитиною. Але, як вона сама пише, спільні сніданки, ритуали, що утворилися, і насичений час, проведений із сином, допомагають компенсувати час нарізно. При цьому хлопчик отримає щасливу маму, яка реалізувала свої здібності та потреби.


Олена Шоптенко

Джерело: instagram @alena_shoptenko

Альона ділиться з фоловерами своїми емоціями та правилами життя, які допомагають, а головне, допомагали у перші місяці після народження малюка, підтримувати себе в нормі та головне – зберегти грудне годування сина, адже на роботу Альона вийшла вже через місяць.


Джерело: instagram @alena_shoptenko

З того моменту в моєму житті з'явилися судочки з їжею, які я щоранку збирала на роботу (спасибі моїй мамі, яка мені готувала!), а в залі мене завжди можна було побачити з термосом чаю в руках. Ну і, звичайно ж, моїм постійним супутником став електричний молоковідсмоктувач! Спочатку для мене ці 20 хвилин були приводом вирішити будь-які робочі питання телефоном або подумати над постановкою. Потім я зрозуміла, що паралельно можна поїсти, щоб заощадити час. Таким чином, мій тайм-менеджмент у цей період був рівня «Богиня» і не було жодної хвилини даремно витраченої.


Джерело: instagram @alena_shoptenko

Нагадаємо, танцівниця та хореограф Олена Шоптенко одружена з бізнесменом Олексієм Івановим, як він сам називає себе «креативним підприємцем». Весілля молоді люди не влаштовували і сам факт початку сімейного життя досить довго приховували. 9 червня Олена Шоптенко народила первістка у київській приватній клініці ISIDA. Для Олени цей малюк – перша дитина, а Олексій має 5-річного сина від першого шлюбу.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x