Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="213707"]
Новини

Актриса Емі Шумер народила первістка: перше фото

Old date:
Current date: 2022.12.05
New date: 2019.05.07
0
Американська комедійна актриса Емі Шумер уперше стала мамою. 37-річна Емі Шумер народила свого первістка того ж дня, що й Ме

Американська комедійна актриса Емі Шумер уперше стала мамою.

Емі Шумер

Джерело: instagram @amyschumer

37-річна Емі Шумер народила свого первістка того ж дня, що й Меган Маркл, що не могло не стати приводом для жартів актриси. У Емі, як і у герцогині Сассекської, народився хлопчик, а народився малюк вранці 6 травня.

Емі Шумер народила

Джерело: instagram @amyschumer

10:55 ранку. Наш королівський малюк прийшов у цей світ

Це фото з'явилося в Інстаграмі молодої мами буквально за кілька годин після пологів. Як видно на фото, батько новенького малюка був у пологовому будинку, коли його син приходив у світ.


Емі Шумер

Джерело: instagram @amyschumer

Американська стендап-комедіантка, сценаристка, продюсер та актриса Емі Шумер вагітність не тільки не приховувала, але неодноразово обігрувала у своїх номерах, у тому числі й те, що носить малюка в той же час, що Меган Маркл. Щоправда, вона й не думала, що їхні діти з'являться на світ одного дня.

Емі Шумер

Джерело: twitter.com/amyschumer

Емі вийшла заміж за шеф-кухаря Кріса Фішера 13 лютого 2018 року, зустрівшись з ним до цього всього три місяці. 22 жовтня того ж року стало відомо, що подружжя очікує появи свого первістка, а 5 травня Емі оголосила 2019 року, що у них буде син.

Вітаємо із народженням синочка!


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал





Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти