Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="199045"]
Новини

А хто ж тато? Зіркові мами, які приховують батьків своїх дітей

Old date:
Current date: 2022.11.27
New date: 2020.10.08
0
Деякі знаменитості вважають за краще тримати в таємниці, хто ж став батьком їхньої дитини. І поки що їм це вдається, а інтрига перебуває в

Деякі знаменитості вважають за краще тримати в таємниці, хто ж став батьком їхньої дитини. І поки що їм це вдається, а інтрига перебуває у напрузі. Все, що залишається робити шанувальникам, - це намагатися вгадати, кого ж приховує зіркова мама.

зіркові мами, хто батько дитини, зірки, які приховують батьків своїх дітей

Світлана Лобода

Від кого народила другу дитину Світлана Лобода так і досі невідомо. Є припущення шанувальників, що батьком дівчинки може бути соліст гурту Rammstein Тілль Ліндеманн. Засновані вони на тому, що свою доньку Світлана назвала Тільдою, та й познайомилася із зоряним солістом незадовго до того, як завагітніла.

Чутки досі офіційно не підтверджені, але на одному з фото, яким поділилася зіркова мама, знято чоловічу руку з обручкою — отже, батько таки бере участь у житті доньки. Хоча поки що незрозуміло, хто він.


зіркові мами, хто батько дитини, зірки, які приховують батьків своїх дітей

Джерело: instagram @lobodaofficial

Анна Седокова

Хоча Ганна Седокова є багатодітною матір'ю, кожен із трьох її дітей народжений від різних чоловіків. Батька своєї третьої дитини - Гектора, якій виповнилося три роки, Ганна продовжує приховувати. Є припущення, що батько молодшого сина бізнесмен, 29-річний Артем Комаров.

зіркові мами, хто батько дитини, зірки, які приховують батьків своїх дітей

Джерело: Instagram @annasedokova

Альбіна Джанабаєва

Це вже зараз стосунки між Альбіною та Валерієм Меладзе перестали бути таємними та стали законним союзом, у якому у пари народився син. Але перший син Джанабаєвої народився ще тоді, коли Меладзе був одружений з іншою жінкою і виховував з нею трьох дочок. Чи був цей син незаконнонародженою дитиною Меладзе, чи Альбіна народила від іншого чоловіка — досі невідомо.

зіркові мами, хто батько дитини, зірки, які приховують батьків своїх дітей

Альбіна Джанабаєва (фото: Facebook)

Джері Холліуел

Другий автомобіль Джері народився вже в законному шлюбі з керівником команди «Формула-1» Крістіаном Хорнером. А ось перша дитина, яка народилася у 2005-му році, не знає імені свого батька. Сама Джері спочатку давала заяви в пресі про те, що вона одинока мати. Можливо, батьком дитини є один із сценаристів проекту, у якому Холліуел брала участь незадовго до своєї вагітності.

Мінді Калінг

Від кого народила Мінді, американська комедійна актриса, у свої 39 так і досі невідомо. Новина про її вагітність буквально шокувала шанувальників Калінг, адже акторка не була помічена навіть у найневинніших стосунках хоч із кимось із чоловіків.

10 ВЕСЕЛИХ ВПРАВ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ НАВЧИТИ ДИТИНУ ПЛАВАТИ⇒

 

 


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти