Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="263339"]
Новини

Українські знаменитості — багатодітні батьки

0
Багатодітність серед відомих особистостей не є рідкістю. Хто з українських зірок може похвалитися таким статусом? Анатолій Анат

Багатодітність серед відомих особистостей не є рідкістю. Хто з українських зірок може похвалитися таким статусом?

Українські знаменитості - багатодітні батьки

Анатолій Анатолій

Ведучий зі своєю дружиною, Юлією Бойко, виховує трьох дітей. Перша донька Аліса народилася 2011 року, вже за два роки у парі народилася друга донечка Лоліта. У липні 2021 року Анатоліч став батьком утретє. Дружина народила ведучому сина, якого назвали Нілом.

Анатолій Анатоліч з батьківщиною

Джерело: instagram.com/anatoliyanatolich

Григорій Решетник

Український телеведучий Григорій Решетник та його дружина Христина – щасливі батьки трьох синів – Івана, Дмитра та Олександра, молодшому з яких щойно виповнилося три роки.


Григорій Решетник із синами

Джерело: instagram.com/grisha_reshetnik

Дядько Жора

Шоумен із тих, кому на 8 березня особливо празднично. Його сім'я складається з дружини Наталії та одразу трьох чарівних доньок. Їх імена Уляна, Устина та Аміна.

Дядько Жора з батьківщиною

Джерело: instagram.com/dyadya_jora

Олена та Тарас Тополі

2020-го року у зоряної пари народилася донька Марійка. Вона стала третьою дитиною для батьків і першою дівчинкою. Її старших братів звуть Роман (2013-го року) та Марк (2015-го).

Тарас Тополя, Олена Тополя діти

Джерело: instagram.com/alyoshasinger/

Тимур та Інна Мірошниченки

Ведучий Тімур Мірошниченко та його дружина Інна влітку стали багатодітними батьками, усиновивши хлопчика, на ім'я Марсель. Пара має двох біологічних дітей – старшу доньку Мію та молодшого Марка.

Тимур та Інна Мірошніченко з дітьми

Джерело: instagram.com/_inna_mi

Марічка Падалко

Ведуча зі своїм чоловіком Єгором Соболєвим виховує трьох дітей: сина Михайла 16 років та доньку Марію 15 років і Катерину, який виповнилося 13 років.

Марічка Падалко з дітьми

Джерело: instagram.com/marichkapadalko

Валентина Хамайко

У телеведучої та її чоловіка Андрія Оністрата, четверо дітей. Дочки Соломія з Мирославою та сини Михайло та Андрій. Останнього назвали на честь батька.

Валентина Хамайко з батьківщиною

Джерело: Facebook/1plus1.Khamaiko

Олег Скрипка

Соліст гурту «Воплі Відоплясова» та його дружина Наталя також виховують четверо дітей. Найстарший Роман народився 2005 року, Устим – 2008, Олеся – 2010, а молодша донечка Зоряна – 2012.

Олег Скрипка з батьківщиною

Джерело: Instagram @o.skrypka

Олена та Сергій Кравець

Зірки «95 квартал» щасливі батьки двійнят. Влітку цього року Вані й Каті виповнилося 7 років. Також у сім'ї Кравець є доросла 20-річна донька Марія.

Олена Кравець з чоловіком та дітьми

Джерело: instagram.com/lennykravets

Катерина Бужинська

Співачка Катерина Бужинська стала мамою 27 грудня 2016 року. Вона народила своєму чоловікові, Дімітару Стойчеву, близнюків, сина Діму та доньку Катю. Від першого союзу з продюсером Юрієм Квеленковим у Катерини народилася донька Олена.

Катерина Бужинська з дітьми

Джерело: instagram.com/buzhynska

Сергій Притула

Ведучий та волонтер виховує трьох дітей. Від першого шлюбу чоловік має сина Дмитра 2008 року народження, а друга дружина йому подарувала двох доньок — Соломію(2017) та Стефанію(2021).

Сергій Притула з дітьми

Джерело: instagram.com/siriy_uaДумка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти