Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="275616"]
Новини

Як зірки привітали Україну з Днем Незалежності

Old date:
Current date: 2022.11.27
New date: 2022.08.24
0
Сьогодні, 24 серпня, Україна святкує День Незалежності в умовах повномасштабної війни. Цього року це свято стало більш особливим для

Сьогодні, 24 серпня, Україна святкує День Незалежності в умовах повномасштабної війни. Цього року це свято стало більш особливим для українців, які повинні захищатися та боротися за свою свободу.

На День Незалежності заведено вітати своїх друзів та близьких, проводити годину у родинному колі. Зірки також не сидять без діла, радуючи українців теплими словами та приємними заявами.

Маша Єфросиніна

31 рік тому я вчилася в керченській школі та єдине, про що думала, яке ж життя в мене попереду? Я мріяла вступити до столичного університету, мріяла досягти успіху в роботі, мріяла про щасливу батьківщину та великий обідній стіл, щоб за ним завжди було багато гостей.
І все це сталося! У моїй рідній Україні:
🇺🇦Тут я здобула освіту!
🇺🇦Тут я зустріла кохання свого життя!
🇺🇦Тут народилися наші Нануся та Сашко!
🇺🇦Тут я зрозуміла своє професійне та життєве призначення!
🇺🇦Тут живуть найрідніші моєму серцю люди!
Дякую тобі, моя Україно, що ти така – ти навчила мене бути сильною, незламною та вільною! Ти Незалежна – ти у мені назавжди!»


Григорій Решетник

«Нас не зламати та не перемогти. Нікому ніколи! Тому що ми — любляча, красива, смілива та найкраща нація у світі! З Днем Народження, Україно! З Днем Незалежності, наша Рідна! З любов'ю Reshetnik Family 💙💛».

Джамала

Чи могли б ми подумати, що за рік наша життя повернеться на 180 градусів? Та від реальності не сховатися: вона страшна, жорстока та некваплива. Ми всі ностальгуємо за минулим, проте життя триває і просто зараз ми будуємо своє майбутнє. І не тільки своє, а й тих, хто житиме в цій країні після нас. Довгий і непростий шлях. Але наше майбутнє точно того варте. З Днем Незалежності!»

Тіна Кароль

«Під час війни незалежність України стала моєю особистою незалежністю. Я повністю відотожнюю собі зі своєю країною. Її спокій – мій спокій, її живі діти – мої живі діти, її декларація про самовизнання – моя декларація про самовизнання».

Наталія Могилевська

Сьогодні свято Незалежності особливе. Ми знову маємо виборювати свою свободу. Але всі дороги ведуть нас до Перемоги! Все буде Україна!💙💛Зі святом! З Днем Народження, рідна!

Оля Полякова

«Кохана, незламна, красива, смілива, любляча, сильна Україна! Ти обов'язково переможеш! 💛💙 З Днем Незалежності!!!»

Святослав Вакарчук

«Не питай у інших, коли закінчиться війна… Запитай у себе, що ти зробив для Перемоги! З Днем Незалежності, брати та сестри! Слава Украине!"

Катерина Осадча

Катерина Осадча також привітала з Днем Незалежності Україну та свого чоловіка Юрія Горбунова, який святкує день народження разом з Україною.

«Мій любий Юрку, сьогодні особливо щемливо вітати тобі з Днем народження одночасно з Днем Незалежності. На фото ми рік тому, щасливі і майже безтурботні, я бажаю тобі скоріше зробити таке святкове фото на честь Перемоги
Я люблю тобі ❤️».

Катерина Кухар

«День Незалежності цього року про те, щоб кожен із нас поінформував, що народ створив нову країну. І в цій війні, душа нашої нації трансформувалася на сотні років наперед. Ми і є незалежність! У кращому втіленні цього слова! Ми і є держава. Зі святом!
Незалежні, незламні та волелюбні!💙💛».

Володимир Остапчук

«З Днем Незалежності, Українці! Найсміливіші, найхоробріші, найвольолюбніші у Світі 💙".

Юлія Саніна

«З Днем Незалежності України! Мої рідні люди, обіймаю шкірного з вас. Цей день, це свято звучить тепер новими кольорами. Ми на власні очі бачимо, якою ціною дається Незалежність. Ми здолаємо. І навчимо своїх дітей дбати про свою рідну землю і плекати свої свободи».

Привітання президента Володимира Зеленського та Першої леді України Олени Зеленської з Днем Незалежності 2022

«У нашій столиці – «парад» потрощеної техніки ворога. У наших зранених містах народжуються діти. Наші люди вірять у ЗСУ. Наші Збройні Сили вірять у наших людей. І всі ми віримо у собі. Наш прапор підіймають по всьому світу, і по всьому світу звучатиме привітання по-русски. Наші сльози ще не висохли. Але ми хочемо і будемо усміхатися. Це День Незалежності під час війни за незалежність. Боротьба за шкірного з нас. За шкірну домівку та шкірну батьківщину.

Бо Україна – це всі ми. З Днем Незалежності, Україно! З Днем Незалежності – вистражданої, відвойованої, захищеної та заслуженої. І хай скоро ми так само скажемо одне одному: «З Днем Перемоги!».


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти