Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273910"]
Все буде УКРАЇНА!, Новини

День матері: Українські зіркові мами, які активно допомагають під час війни

Old date:
Current date: 2022.10.01
New date: 2022.05.06
0
В друге неділю травня в Україні щороку святкують День матері. Цього року свято випало на 8 травня. Цей День матері можна назвати

В друге неділю травня в Україні щороку святкують День матері. Цього року свято випало на 8 травня.

Цей День матері можна назвати особливим, адже українські мами святкують під час війни.

Українські мами переживають тяжке потрясіння через вторгнення Росії на територію мирної України. І зіркові мами – не виняток. Багатьом із них довелося рятувати своїх дітей та залишати свої будинки, їдучи до чужої країни. Проте навіть там шкірна з них намагається допомогти Україні.

У цій добірці на честь Дня матері в Україні називаємо українських зіркових мам, які тепер допомагають не лише своїм дітям, а й своїй країні – вони волонтерять, збирають кошти для тих, хто цього потребує та організовують мітинги, щоб висловити протест проти російської жорстокості.


Тіна Кароль

Українська співачка Тіна Кароль з перших днів війни активно допомагає рідній країні. Вона не лише відвідує мітинги на підтримку України в різних країнах світу, а й виступає на благодійних концертах, збираючи кошти для українців. Кароль використовує свій голос, щоб говорити про українське горе на всю Європу, а свої пісні – щоб збирати грошову допомогу рідній Україні.

Джамала

Знаменита українська виконавиця залишила в Україні чоловіка та поїхала разом із дітьми, щоб мати можливість допомагати рідній країні. Вона дає інтерв'ю на європейських каналах, бере участь у благодійних концертах та активно збирає кошти на допомогу Україні.

Оля Полякова

Співачка Оля Полякова поїхала разом із дітьми, але продовжує активно підтримувати рідну країну, що роздирається війною. Вона не лише тримає інформаційний фронт, а й збирає грошову допомогу Україні та бере участь у різноманітних проектах для воїнів, медиків та простих українців.

Катя Осадча

Українська ведуча Катя Осадча залишається в Україні, де продовжує допомагати рідній країні. Вона створила Telegram-канал Пошук пропавших, який допомагає знайти пропавших людей під час війни.

Історії, які Катерина розповідає щодня, приголомшують, але дають надію. Разом із командою ведучої вдалося відшукати багатьох людей та допомогти тим українцям, які відчайдушно вимагали підтримки.

Ірина Федишин

Українська співачка Ірина Федишин також вирішила не їхати з України, щоб направити свою енергію в потрібне русло. Ірина активно волонтерить, збираючи гроші для наших захисників. Крім того, вона регулярно виступає перед українцями та воїнами, піднімаючи бойовий дух та настрій своєю творчістю.

Маша Єфросиніна

Українська ведуча Маша Єфросиніна є почесним послом Фонду ООН і просто українкою, яка хоче допомогти. З самого початку повномасштабної війни Росії проти України вона стала однією з головних активісток країни, яка збирає кошти для України, бере участь у важливих проектах та допомагає українським жінкам, які потерпіли від російських окупантів.

Олена Кравець

Актриса студії Квартал 95 Олена Кравець з перших днів війни вирішила допомагати Україні всім, чим може. Вона допомагає організовувати онлайн-школи для українських дітей, а також бере участь у великих благодійних концертах, активно збираючи кошти для рідної країни.

Лілія Ребрик

Українська ведуча Лілія Ребрик залишається в Україні – разом із сім'єю вона переїхала на Західну Україну до батьків.

Вона не лише активно працює на інформаційному фронті, а бере участь у волонтерських проектах, ділиться важливою інформацією для тих, кому потрібна допомога, та підтримує українських мам.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти